Lot Beskrivning Status Utrop
18911 Denmark Facit 201-12 or Scott 164-75 or AFA 132-43 postfrisk, 1924 300th anniversary of the Post Office SET (12). 3 sheets of four. F 1500 (Utrop ca €35 / $39) postfrisk 400
(*) "Startpris" är det pris vi öppnar med i salen.
Kolumnen uppdateras 1-2 gånger per dag.