Lot Beskrivning Status Utrop
1643A Malta postfrisk collection 1960s–1990s in visir album. Incl a few souvenir sheets. Fine quality (500) (Utrop ca €53 / $58) postfrisk 600
(*) "Startpris" är det pris vi öppnar med i salen.
Kolumnen uppdateras 1-2 gånger per dag.