Lot Beskrivning Status Utrop
1469A Belgium postfrisk/ostämplad/stämplad collection/accumulation 1849–1950 in stockbook. Includes some mini sheets, and Mi 191–203postfrisk. Somewhat mixed quality (>500) (Utrop ca €28 / $31) postfrisk/ostämplad/stämplad 300