Lot Beskrivning Status Utrop
1006A EUROPE Mostly postfrisk. Binder with 38 sets mostly approx 1930–70 incl e.g. Yugoslavia, Romania, Germany, Hungary, and Albania etc. (400) (Utrop ca €37 / $41) Mest postfrisk 400
(*) "Startpris" är det pris vi öppnar med i salen.
Kolumnen uppdateras 1-2 gånger per dag.