13156 objekt hittade, visar sidan 654 av 658

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

Köp Klicka för foto 20624 Switzerland Used 1854–1900. All different, e.g. Mi 13-17 II, 31, 56, 59B, 62, 64, 68, and 73. Mostly good quality Mi € 501 (18) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 20625 Switzerland Used 1854–1908. All different, e.g. Mi 13-17 II, 56, 64, 68, 73, 77, 100, and 108. Mostly good quality Mi € 521 (21) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 20626 Switzerland Used 1882–1924. All different, e.g. Mi 62, 64, 68, 73, 91, 100, 108, 127, 180, 182, and 184. Mostly good quality Mi € 523 (29) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 20627 Switzerland Used 1900–21. All different, e.g. Mi 73, 91, 100, 108, 127, 133-35, 143-44, 149-51, 153-55, and 174. Mostly good quality Mi € 533 (21) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 20628 Switzerland Used 1908–30. All different, e.g. Mi 108, 127, 178, 188, 189-90x, 212, and 228. Mostly good quality Mi € 507 (21) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 20629 Switzerland Used 1928–38. All different, e.g. Mi 233x, 249, 258, 292-93, 296, 309-10, 324, and 330v. Mostly good quality Mi € 510 (24) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 20630 Switzerland Used 1928–51. All different, e.g. Mi 258, 296, 324, 394, 434, 528, 548-49, 553, and 559. Mostly good quality Mi € 636 (48) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 20631 Switzerland ostämplad 1862–1931. All different, e.g. Mi 20 ostämplad utan gummi, 28, 57, 60-61, 69, and 106. Mostly good quality Mi € 482 (14) (Utrop ca €37 / $41) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 20632 Switzerland postfrisk 1925–60. All different, e.g. Mi 368, 435, 470, 518, 558-59, and 681-82. Mostly good quality Mi € 495 (36) (Utrop ca €37 / $41) postfrisk 400
20633K Switzerland postfrisk 1936–74. Souvenir sheets. All different, e.g. Mi BL 2, 9, 15, 17, 18, and 22. Good quality Mi € 333 (6) (Utrop ca €37 / $41) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 20634 Switzerland Used 1900–08. All different, e.g. Mi 72 III, 73, 77, 83, 87, 91C, 92, 94, 100, 108. Mostly good quality. Mi € 522 (18) (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 20635 Switzerland Used 1899–1915. All different, e.g. Mi 70D, 73, 77, 92, 94, 100, 101, 108, 127. Mostly good quality. Mi € 504 (20) (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 20636 Syria UAR Michel V1 postfrisk, 1958 International fair Damascus 100 P. EUR 140 (Utrop ca €23 / $26) postfrisk 250
Köp Klicka för foto 20637 Turkey Michel 1 used, 1863 Tugra 20 (Pa) black on yellow with paper defect. (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 20638 Turkey Michel 30C ostämplad, 1934-35 Red Half Moon 5 K green/red perf 10. EUR 130 (Utrop ca €28 / $31) ostämplad 300
Köp Klicka för foto 20639 Turkey Michel 221 used, 1913 Buildings 50 Pia red-brown. EUR 160 (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 20640 Turkey Michel 440-48 ostämplad, 1916 Overprint on 1908 issue set (9). Cheapest perf. EUR 480 (Utrop ca €37 / $41) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 20641 Turkey Michel 1132A used, 1901 Tugra 2 piaster yellow (wrong colour) with surcharge for post abroad. (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 20642 Turkey ostämplad 1867–1956. All different, e.g. Mi 14Bostämplad utan gummi, 39-40ostämplad utan gummi, 71ostämplad utan gummi, 250, 521, 577E, 728, 751, 792, 878, 1248, 1390, Postage Due 42, 50-51. Mostly good quality Mi € 792 (31) (Utrop ca €56 / $62) ostämplad 600
Köp Klicka för foto 20643 Turkey Used 1865–1930. All different, e.g. Mi 3 (hole),13B, 25, 561, 577E, 912, Postage Due 42, 51. Mostly good quality (28) (Utrop ca €47 / $52) stämplad 500