12684 objekt hittade, visar sidan 629 av 635

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

Köp Klicka för foto 18959 Switzerland Michel 245x ostämplad, 1930 Air Mail 2 Fr ordinary paper. EUR 130 (Utrop ca €28 / $31) ostämplad 300
Köp Klicka för foto 18960 Switzerland Michel 245x ostämplad, 1930 Air Mail 2 Fr ordinary paper. EUR 180 (Utrop ca €28 / $31) ostämplad 300
Köp Klicka för foto 18961 Switzerland Michel 245x used, 1930 Air Mail 2 Fr ordinary paper. EUR 120 (Utrop ca €23 / $26) stämplad 250
Köp Klicka för foto 18962 Switzerland Michel 328-30v postfrisk, 1938 Stamps SET grey-green paper (3). EUR 240 (Utrop ca €28 / $31) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 18963 Switzerland Michel 369-72 postfrisk, 1940 Pro Patria Block souvenir sheet 5. EUR 450 (Utrop ca €65 / $71) postfrisk 700
Köp Klicka för foto 18964 Switzerland Michel 445 postfrisk, 1945 Charity souvenir sheet 11. EUR 220 (Utrop ca €28 / $31) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 18965 Switzerland Used 1862-1907. All different, e.g. Mi 25, 31, 35, 56, 62, 64, 68, 70D, 73, 77, 92 . Mostly good quality Mi € 482 (23) (Utrop ca €46 / $51) stämplad 500
Köp Klicka för foto 18966 Switzerland Used 1914-35. All different, e.g. Mi 127, 189x, 191x, 212, 245x, 249, . Mostly good quality Mi € 513 (29) (Utrop ca €46 / $51) stämplad 500
Köp Klicka för foto 18967 Switzerland Used 1924-44. All different, e.g. Mi 249, 292-93, 309-10, 324, 362, 394, . Mostly good quality Mi € 508 (41) (Utrop ca €46 / $51) stämplad 500
Köp Klicka för foto 18968 Switzerland Used 1925-45. All different, e.g. Mi 293, 309, 324, 394, 434, 438, . Mostly good quality Mi € 507 (39) (Utrop ca €46 / $51) stämplad 500
Köp Klicka för foto 18969 Switzerland Used 1927-46. All different, e.g. Mi 293, 309, 324, 394, 434, 438, 463. Mostly good quality Mi € 524 (39) (Utrop ca €46 / $51) stämplad 500
Köp Klicka för foto 18970 Switzerland Used 1927-47. All different, e.g. Mi 309, 324, 394, 463, 470, 479, . Mostly good quality Mi € 505 (36) (Utrop ca €46 / $51) stämplad 500
Köp Klicka för foto 18971 Switzerland Used 1944-54. All different, e.g. Mi 506, 533 I, 548-49, 553, 558-59, 564-65. Mostly good quality Mi € 518 (35) (Utrop ca €46 / $51) stämplad 500
Köp Klicka för foto 18972 Switzerland Mostly postfrisk 1937–63. Souvenir sheets 3, 8, 10, and 16-19. Fine quality. Mi € 250 (7) (Utrop ca €28 / $31) Mest postfrisk 300
Köp Klicka för foto 18973 Switzerland Used 1900–08. All different, e.g. Mi 72 III, 73, 77, 83, 87, 91C, 92, 94, 100, 108. Mostly good quality. Mi € 522 (18) (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 18974 Switzerland Used 1899–1915. All different, e.g. Mi 70D, 73, 77, 92, 94, 100, 101, 108, 127. Mostly good quality. Mi € 504 (20) (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 18975 Syria UAR Michel V1 postfrisk, 1958 International fair Damascus 100 P. EUR 140 (Utrop ca €23 / $26) postfrisk 250
Klicka för foto 18976K Timor , 1941 First Flight from Dilli to Singapour by B.O.A.C. Sent to England 1941, franked with 12 stamps all together. (Utrop ca €37 / $41) på brev 400 400
Köp Klicka för foto 18977 Turkey Michel 1 used, 1863 Tugra 20 (Pa) black on yellow with paper defect. (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 18978 Turkey Michel 30C ostämplad, 1934-35 Red Half Moon 5 K green/red perf 10. EUR 130 (Utrop ca €28 / $31) ostämplad 300