14221 objekt hittade, visar sidan 619 av 712

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

Köp Klicka för foto 18624 Denmark ostämplad 1875-1930. Back-of-the-book.All different, e.g. F Tj8vm, L5, L7, L15, L23, PF1, PF2b, PF6, PF17, PF25. Mostly good quality F SEK 5.030 (31) (Utrop ca €38 / $42) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 18625 Denmark postfrisk 1904-28. All different, e.g. F 71-72, 79, 84-85, 93, 97, 122-23, 130, 133. Mostly good quality F SEK 4.990 (32) (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 18626 Denmark postfrisk 1904-28. All different, e.g. F 71, 97, 133, 136sx1, 137, 140, 144-45, 153. Mostly good quality F SEK 5.145 (22) (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 18627 Denmark postfrisk 1907-28. All different, e.g. F 71, 148, 150, 155a+b, 157-61 . Mostly good quality F SEK 5.255 (17) (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 18628 Denmark postfrisk 1913-28. All different, e.g. F 148, 150, 155b, 158, 161-62, 168-69, 184-90, 192-93. Mostly good quality F SEK 5.390 (25) (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 18629 Denmark postfrisk 1913-30. All different, e.g. F 184-93, 195, 197, 213, 221-22, 229a+b, 232 I, 236a+b, 243-45, 250. Mostly good quality F SEK 5.225 (37) (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 18630 Denmark postfrisk 1921-23. Back-of-the-book. All different, e.g. F L8, L14, L24, PF16, PF19, PF23, PF27b. Mostly good quality F SEK 3.685 (24) (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 18631 Denmark Used 1851-1875. All different, e.g. F 2-3, 5, 11-12, 20-21, . Mostly good quality F SEK 4.950 (13) (Utrop ca €38 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 18632 Denmark Used 1851-1905. All different, e.g. F 2, 11-12, 20, 23, 34-37, 44. Mostly good quality F SEK 5.040 (15) (Utrop ca €38 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 18633 Denmark Used 1863-1938. All different, e.g. F 12, 34, 36-37, 44, 50, 52, 67-68, 85, . Mostly good quality F SEK 6.040 (22) (Utrop ca €38 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 18634 Denmark Used 1875-1921. All different, e.g. F 34, 36, 44, 144, 162, 164, 181, 183-88, . Mostly good quality F SEK 5.060 (39) (Utrop ca €38 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 18635 Denmark Used 1913-34. All different, e.g. F 162, 164, 192, 231, 243-45, 248, 262-66. Mostly good quality F SEK 4.935 (43) (Utrop ca €38 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 18636 Denmark Used 1875-1927. Back-of-the-book. All different, e.g. F Tj6, Tj9, Tj20, PF1-2a, PF2b, PF3, PF6-7, PF24, TI 7, TI 9-10, Slesvig 11-14, . Mostly good quality F SEK 6.665 (39) (Utrop ca €38 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 18637 Denmark ostämplad 1864-1928. All different, e.g. F 12ostämplad utan gummi, 49, 54, 136b, 141, 144, 145, 154, 153, 165-66. Mostly good quality F SEK 6.000 (28) (Utrop ca €38 / $42) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 18638 Denmark ostämplad 1870-1937. All different, e.g. F 23-24(both short perf), 213-15, 225-26, 243-45. Mostly good quality F SEK 6.000 (24) (Utrop ca €38 / $42) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 18639 Denmark Used 1851-1905. All different, e.g. F 2-3, 5, 11, 20, 30, 34, 36, 44, . Mostly good quality F SEK 4.940 (16) (Utrop ca €38 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 18640 Denmark Used 1851-1905. All different, e.g. F 2-3, 5-6, 34, 36, 44, . Mostly good quality F SEK 5.070 (12) (Utrop ca €38 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 18641 Denmark Used 1851-1902. All different, e.g. F 2, 21, 23, 30, 34, 36, 44, 48, 50, 52. Mostly good quality F SEK 6.320 (14) (Utrop ca €38 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 18642 Denmark Used 1895-1940. All different, e.g. F 44, 67-68, 162, 169, 204-12 (2-sheets), 231. Mostly good quality F SEK 5.115 (34) (Utrop ca €38 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 18643 Denmark Used 1871-. Back-of-the-book. All different, e.g. Tj1-2, 9, 20, PF2, 6, 7, 24, TI 7, 9. Mostly good quality F SEK 4.630 (22) (Utrop ca €38 / $42) stämplad 400