14221 objekt hittade, visar sidan 618 av 712

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

Köp Klicka för foto 18604 Denmark Used 1875–1906. All different, e.g. F 30, 34, 36, 44, 47-48, 50, 67-68. Mostly good quality F SEK 5.175 (14) (Utrop ca €47 / $53) stämplad 500
Köp Klicka för foto 18605 Denmark Used 1905–34. All different, e.g. F 144, 162, 181, 192, 199, 213-14, 231, 243-45, 248, 262-66. Mostly good quality F SEK 6.120 (41) (Utrop ca €47 / $53) stämplad 500
Köp Klicka för foto 18606 Denmark ostämplad 1863–1928. All different, e.g. F 9, 11 ostämplad utan gummi, 12 (top unperf), 13, 30, 48, 66, 75, 83, 127, 168-69. Mostly good quality F SEK 5.100 (23) (Utrop ca €47 / $53) ostämplad 500
Köp Klicka för foto 18607 Denmark ostämplad 1913–37. All different, e.g. F 144-45, 154, 159, 198-200, 213-14, 217, Thule 1-5. Mostly good quality F SEK 5.085 (35) (Utrop ca €47 / $53) ostämplad 500
Köp Klicka för foto 18608 Denmark Mostly postfrisk 1904–41. All different, e.g. F 47, 49, 59, 65, 68, 71-72, 74, 82, 111, 130, 197. Mostly good quality F SEK 4.960 (27) (Utrop ca €47 / $53) Mest postfrisk 500
Köp Klicka för foto 18609 Denmark Mostly postfrisk 1913–28. All different, e.g. F 133, 150, 153, 155, 157-58, 160-62. Mostly good quality F SEK 5.180 (18) (Utrop ca €47 / $53) Mest postfrisk 500
Köp Klicka för foto 18610 Denmark postfrisk 1913–69. All different, e.g. Mi 262-66, BH1, BH3, 284, 342, 335a+b, L5, L8, PF6, Greenland 24, 36, and Thule 1-5. Mostly good quality F SEK 5.805 (36) (Utrop ca €47 / $53) postfrisk 500
Köp Klicka för foto 18611 Denmark postfrisk 1905–28. All different, e.g. F 124-26, 128-30, 133, 137, 144, 150a+b, 160, 167-69. Good quality F SEK 4.880 (31) (Utrop ca €47 / $53) postfrisk 500
Köp Klicka för foto 18612 Denmark postfrisk 1905–34. All different, e.g. F 184-97, 199-200, 214, 232a, 236b. Good quality F SEK 5.045 (35) (Utrop ca €47 / $53) postfrisk 500
Köp Klicka för foto 18613 Denmark Mostly postfrisk 1918–51. All different, e.g. F 243-45, 259-66, 267-72, 277, 284, 342, Greenland 36, Thule 1-5. Mostly fine quality F SEK 4.580 (37) (Utrop ca €47 / $53) Mest postfrisk 500
Köp Klicka för foto 18614 Denmark Used 1851–1926. All different, e.g. F 2, 11, 36-37, 47-48, 50, 52, 85. Mostly good quality. F SEK 6.155 (25) (Utrop ca €47 / $53) stämplad 500
Köp Klicka för foto 18615 Denmark Used 1871–1953. Back of the book: All different, e.g. Tj2, Tj14, L1-9, L14-15, PF2-3, 6-7, 24, TI7, TI9-10, Slesvig 14. Mostly good quality. F SEK 5.960 (39) (Utrop ca €47 / $53) stämplad 500
Köp Klicka för foto 18616 Denmark Used 1871–1953. Back of the book: All different, e.g. Tj2, L14, PF2-3, 6-7, 24, TI 1-10, Slesvig 1-14, Thule 1-4. Mostly good quality. F SEK 5.870 (55) (Utrop ca €47 / $53) stämplad 500
Köp Klicka för foto 18617 Denmark Used 1851–1874. All different, e.g. F 2-3, 5-6, 11-12, 21. Mostly good quality. F SEK 6.230 (11) (Utrop ca €47 / $53) stämplad 500
Köp Klicka för foto 18618 Denmark Used 1851–1905. All different, e.g. F 2-3, 5, 11-12, 15, 23. Mostly good quality. F SEK 6.050 (13) (Utrop ca €47 / $53) stämplad 500
Köp Klicka för foto 18619 Denmark postfrisk 1904–69. All different, e.g. F 262-66, 284, 342, Thule T1-5, Grönland 1-10, 12, 15-18, 33, 36, 38. Mostly good quality F SEK 6.960 (45) (Utrop ca €47 / $53) postfrisk 500
Köp Klicka för foto 18620 Denmark ostämplad 1854-1915. All different, e.g. F 3, 7ostämplad utan gummi, 30, 48-49, 60, 66, 122-23, 124-30. Mostly good quality F SEK 5.065 (33) (Utrop ca €38 / $42) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 18621 Denmark ostämplad 1854-1918. All different, e.g. F 3ostämplad utan gummi, 48-49, 60, 122-23, 144-45, 150b, 153-54, 156, 161-62, 168-69. Mostly good quality F SEK 5.055 (26) (Utrop ca €38 / $42) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 18622 Denmark ostämplad 1904-40. All different, e.g. F 49, 144, 153, 165-66, 168-69, 191, 199-200, 201-12(sheets of 4), 231. Mostly good quality F SEK 5.055 (32) (Utrop ca €38 / $42) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 18623 Denmark ostämplad 1913-37. All different, e.g. F 165-66, 199-200, 245, 246-55, 267-72, L7, L15, PF2b. Mostly good quality F SEK 5.025 (36) (Utrop ca €38 / $42) ostämplad 400