12684 objekt hittade, visar sidan 610 av 635

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

Köp Klicka för foto 18579 Iran Michel 168 used, 1902 Surcharge Provisorie on 3 Ch green. Can be false or reprint, sold as is. EUR 110 (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 18580 Iran Michel 179-83 used, 1903 Surcharge blue Provi Soire SET (4) except 1 Kr. Can be false or reprint, sold as is. EUR 210 (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 18581 Iran Michel 179-84 ostämplad, 1903 Teheran SET (6). Can be false or reprint, sold as is. EUR 270 (Utrop ca €28 / $31) ostämplad 300
Köp Klicka för foto 18582 Iran Michel 197 used, 1903–04 Muzaffar adDin 50 Kr green. Can be false or reprint, sold as is. EUR 100 (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 18583 Iran Michel 227-32 ostämplad, 1906 Tabris SET (6) Can be false or reprint, sold as is. EUR 120 (Utrop ca €28 / $31) ostämplad 300
Köp Klicka för foto 18584 Iran Michel 303 ostämplad, 1909 Coat-of-arms 30 Kr gold/carmine/olive brown. Can be false or reprint, sold as is. EUR 150 (Utrop ca €37 / $41) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 18585 Iran Used 1902–06. All different, e.g. Mi 150-51 II, 155 II, 160, 163, 167, 171 II, 220. Can be false or reprints, sold as is. Mostly good quality Mi € 666 (11) (Utrop ca €46 / $51) stämplad 500
Köp Klicka för foto 18586 Iran postfrisk/ostämplad 1906–51. All different, e.g. Mi ostämplad:297-98, 300-01, 317, postfrisk: 20C, 736, 838-39. Can be false or reprints, sold as is. Mostly good quality Mi € 498 (43) (Utrop ca €46 / $51) postfrisk/ostämplad 500
Köp Klicka för foto 18587 Iran Used 1876–1903. All different, e.g. Mi 78, 85, 124-25, 129-38, 144, 160, 181. Can be false or reprints, sold as is. Mostly good quality Mi € 526 (24) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 18588 Iran Used 1899–1902. All different, e.g. Mi 124, 144, 150-51 II, 157 I, 153-55 II, 160. Can be false or reprints, sold as is. Mostly good quality Mi € 503 (12) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 18589 Iran Used 1902–22. All different, e.g. Mi 163, 322-24, VIa-d, 474, 476-78. Can be false or reprints, sold as is. Mostly good quality Mi € 524 (26) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 18590 Iran ostämplad 1882–1899. All different, e.g. Mi 41, 90-91, 93, 102-03 II, 106-07 II, 109 II, 120, 122, 125. Can be false or reprints, sold as is. Mostly good quality Mi € 556 (21) (Utrop ca €37 / $41) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 18591 Iran ostämplad 1894–1902. All different, e.g. Mi 41, 90, 93, 109 I+II, 126, 135, 149, 157 I, 171 II. Can be false or reprints, sold as is. Mostly good quality Mi € 542 (16) (Utrop ca €37 / $41) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 18592 Iran ostämplad 1897–1906. All different, e.g. Mi 148-49, 152 II, 154 II, 171 II, 195, 205a, 231. Can be false or reprints, sold as is. Mostly good quality Mi € 560 (11) (Utrop ca €37 / $41) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 18593 Ireland Michel 38 I used, 1922 Overprint on Britannia 5s. rose-red overprint in 3 rows, type I, 6 mm wide. Nice copy. EUR 180 (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 18594 Ireland Michel 132-33 postfrisk, 1957 Deathday of William Brown SET (2). 3 sets. EUR 165 (Utrop ca €19 / $20) postfrisk 200
Köp Klicka för foto 18595 Israel Michel 1-9 used, 1948 Coins SET (9). EUR 350 (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 18596 Israel Michel 9A used, 1948 Coins 1000 M black-blue. EUR 180 (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 18597 Israel Michel 10-14 ostämplad, 1948 New year 5709 SET (5). With full tabs. EUR 180 (Utrop ca €37 / $41) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 18598 Israel Michel 10-14 SZ postfrisk, 1948 New year 5709 SET (5). Printed together with two empty spaces. EUR 114 (Utrop ca €28 / $31) postfrisk 300