13156 objekt hittade, visar sidan 598 av 658

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

Köp Klicka för foto 19504K Belgium FDC, Mi 995-1000 1954 Brugge SET on two FDCs. Unusual. (Utrop ca €28 / $31) på brev 300
Köp Klicka för foto 19505 Belgium ostämplad 1936–. All different, e.g. Mi 428, 513, 797, 829, 1000, Officials 10, 18, Parcels 8-10, Postage Due 2, 16, souvenir sheet 5 (hole). Mostly good quality Mi € 818 (40) (Utrop ca €56 / $62) ostämplad 600
Köp Klicka för foto 19506 Belgium Used 1893–1959. All different, e.g. Mi 59, 371, 945-46, Raiway 5, 14, 194, Postage Due 12-15. Mostly good quality Mi € 603 (34) (Utrop ca €47 / $52) stämplad 500
Köp Klicka för foto 19507 Belgium ostämplad 1910–13. All different, e.g. Mi 106, 111, 128, 139, 154, 249, 321. Mostly good quality Mi € 537 (32) (Utrop ca €47 / $52) ostämplad 500
Köp Klicka för foto 19508 Belgium Used 1851-1884. All different, e.g. Mi 9 II, 10B, 13B, 40, 22, 33, 37, 46-47, . Mostly good quality Mi € 496 (21) (Utrop ca €47 / $52) stämplad 500
Köp Klicka för foto 19509 Belgium Used 1851-1912. All different, e.g. Mi 9 II, 38, 40, 58-59, 76-77, 86-88 II, 99 . Mostly good quality Mi € 508 (27) (Utrop ca €47 / $52) stämplad 500
Köp Klicka för foto 19510 Belgium ostämplad 1914-32. All different, e.g. Mi 106-12, 125, 275, 287, 304, 319-21. Mostly good quality Mi € 584 (28) (Utrop ca €37 / $41) ostämplad 400
19511 Belgium ostämplad 1911-56. All different, e.g. Mi 106, 112, 134-38, 297, 382, Officials 5, Postage due 2, P.Germany 12. Mostly good quality Mi € 704 (42) (Utrop ca €37 / $41) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 19512 Belgium Used 1849–1905. All different, e.g. Mi 1, 9 II, 10B, 13B, 17, 33, 35-38, and 77. Mostly good quality Mi € 512 (23) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 19513 Belgium Used 1851–1928. All different, e.g. Mi 46-47, 57-59, 77, 99, 128, 135, and 240. Mostly good quality Mi € 502 (33) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 19514 Belgium ostämplad 1869–1932. All different, e.g. Mi 81-82 III, 106, 110-12, 191-203, 262, 290, 297, 312-13, and 325. Mostly good quality Mi € 498 (39) (Utrop ca €37 / $41) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 19515 Belgium ostämplad 1932–51. All different, e.g. Mi 346, 797, 871, 909-13, Parcel 33-37, and 64. Mostly good quality Mi € 495 (43) (Utrop ca €37 / $41) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 19516 Belgium Used 1849–1911. All different, e.g. Mi 2, 9 II, 13B, 47, 59-59, 82 II. Mostly good quality Mi € 521 (22) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 19517 Belgium postfrisk 1926–51. All different, e.g. Mi 275, 432, 504, 518-19, 845, 921, Railway 357-78, and P. in Reinland 10-11. Mostly good quality Mi € 581 (54) (Utrop ca €37 / $41) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 19518 Belgium postfrisk 1941– 60. Souvenir sheets, all different, e.g. Mi 9B, 17, VI.I, 23, and 26. Mostly good quality Mi € 217 (5) (Utrop ca €37 / $41) postfrisk 400
19519K Belgium Used 1849-1958. All different, e.g. Mi 1, 18, 38, 240, 371, 526-27, 1032-34, Railway 5. Souv.sheet 6-8. Mostly good quality Mi € 588 (46) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 19520 Belgium Used 1851–1869. All different, e.g. Mi 9 II, 10A+C, 13B, 17, 18C, 26A. Mostly good quality. Mi € 502 (14) (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 19521 Belgium ostämplad 1866–1939. All different, e.g. Mi 20 ostämplad utan gummi, 104–06, 139, 191–203, 268–69, 275, 400, 504, 513, 518. Mostly good quality. Mi € 553 (45) (Utrop ca €28 / $31) ostämplad 300
Köp Klicka för foto 19522 Belgium Used 1863–. All different, e.g. Mi 10C, 21-22, 33, 46. Mostly good quality. Mi approx € 500 (18) (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 19523 Belgium ostämplad 1914–40. All different, e.g. Mi 104–06, 191–203, 297, 319–21, 369, 370. Mostly good quality. Mi € 533 (Utrop ca €28 / $31) ostämplad 300