13156 objekt hittade, visar sidan 589 av 658

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

Köp Klicka för foto 19324 Austria Michel 524-29 used, 1931 Poets SET (6). EUR 270 (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 19325 Austria Michel 545-50 used, 1932 Painters SET (6). EUR 380 (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 19326 Austria Michel 552 used, 1933 FIS championship 24 Sh violet. On papercut. EUR 160 (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 19327 Austria Michel 567-87 used, 1934 Folk costumes SET (22). Including both 6g and 2S. EUR 200 (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 19328 Austria Michel 584 used, 1934 Tirolerv 2 Sh dark-blue-green. EUR 110 (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 19329 Austria Michel 591-96 used, 1934 Famous Contractors SET (6). On papercuts. EUR 150 (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 19330 Austria Michel 598-612 postfrisk, 1935 Aeroplanes over Landscapes SET (15). EUR 190 (Utrop ca €37 / $41) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 19331 Austria Michel 623-26 used, 1936 Alpine Champ. SET (4). EUR 140 (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 19332 Austria Michel 668 Ib ostämplad, 1945 Surcharge on 5 (pfg) green, 13 lines. Signed. EUR 150 (Utrop ca €28 / $31) ostämplad 300
Köp Klicka för foto 19333 Austria Michel 696 IIA ostämplad, 1945 Hitler 5 RM with Österreich 16 1/4 mm. EUR 200 (Utrop ca €28 / $31) ostämplad 300
Köp Klicka för foto 19334 Austria Michel 893-926 postfrisk, 1948 Folk costumes. Complete set except for Mi 909 (90 g). EUR 300 (Utrop ca €28 / $31) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 19335 Austria Michel 893-926 ostämplad, 1948 Folk costumes SET (34). EUR 170 (Utrop ca €37 / $41) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 19336 Austria Michel 911 postfrisk, 1950 Folk costumes 1 S carmine-red. EUR 130 (Utrop ca €28 / $31) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 19337 Austria Michel 911 postfrisk, 1950 Folk costumes 1 S carmine-red. EUR 130 (Utrop ca €28 / $31) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 19338 Austria Michel 952-54 postfrisk, 1950 Referendum SET (3). EUR 150 (Utrop ca €37 / $41) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 19339 Austria Michel 952-54 postfrisk, 1950 Referendum SET (3). EUR 150 (Utrop ca €28 / $31) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 19340 Austria Michel 952-54 postfrisk, 1950 Referendum SET (3). EUR 150 (Utrop ca €28 / $31) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 19341 Austria Michel 952-54 postfrisk, 1950 Referendum SET (3). EUR 130 (Utrop ca €28 / $31) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 19342 Austria Michel 952-54 used, 1950 Referendum SET (3). EUR 120 (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 19343 Austria Michel 984-87 ostämplad, 1953 Birds SET (4). EUR 160 (Utrop ca €37 / $41) ostämplad 400