13156 objekt hittade, visar sidan 558 av 658

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

Köp Klicka för foto 18704 Denmark Facit Official Tj16-24 postfrisk, 1914- SET( 9 ). F 1700 (Utrop ca €37 / $41) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 18705 Denmark Facit Official Tj16-24 used, 1914-23 SET (9). F 1410 (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 18706 Denmark Facit Official Tj16-24 used, 1914-23 SET (9). F 1410 (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 18707 Denmark Facit Postage due L1-25 used, 1921–25 Postage Due SETS (25). F 2065 (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 18708 Denmark Facit Ferry PF5 or AFA 3-3 ostämplad, 1920 POSTFÆRGE overprint on King Christian X 50 øre black/wine-red. Good centering.. F 2000 (Utrop ca €37 / $41) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 18709 Denmark Facit Ferry PF5 or AFA 3-3 ostämplad, 1920 POSTFÆRGE overprint on King Christian X 50 øre black/wine-red. (Owners mark on back). F 2000 (Utrop ca €28 / $31) ostämplad 300
Köp Klicka för foto 18710 Denmark Facit Ferry PF5 or AFA 3-3 ostämplad, 1920 POSTFÆRGE overprint on King Christian X 50 øre black/wine-red. Owners mark on reverse. F 2000 (Utrop ca €28 / $31) ostämplad 300
Köp Klicka för foto 18711 Denmark Facit Ferry PF6a+b used, 1922 POSTFÆRGE overprint on King Christian X 50 øre dark grey. F 3000 (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 18712 Denmark Facit Ferry PF10 or AFA 4 used, 1919 POSTFÆRGE overprint on King Christian X 1 Kr brown. F 1500 (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 18713 Denmark Facit Ferry PF10 or AFA 4 used, 1919 POSTFÆRGE overprint on King Christian X 1 Kr brown. F 1500 (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 18714 Denmark Facit Ferry PF10 or AFA 4 used, 1919 POSTFÆRGE overprint on King Christian X 1 Kr brown. F 1500 (Utrop ca €23 / $26) stämplad 250
Köp Klicka för foto 18715 Denmark Facit Ferry PF10 or AFA 4 used, 1919 POSTFÆRGE på Christian X 1 Kr brun. F 1500 (Utrop ca €19 / $21) stämplad 200
Köp Klicka för foto 18716 Denmark Facit Newspaper TI1-10 or AFA 1-10 used, 1907 Numeral type SET wmk Crown (10). F 1250 (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 18717 Denmark Facit Newspaper TI1-10 or AFA 1-10 used, 1907 Numeral type SET wmk Crown (10). F 1250 (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 18718 Denmark Facit Newspaper TI1-10 or AFA 1-10 used, 1907 Numeral type SET wmk Crown (10). F 1300 (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 18719 Denmark Facit Newspaper TI1-10 or AFA 1-10 used, 1907 Numeral type SET wmk Crown (10). F 1250 (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 18720 Denmark Facit Newspaper TI1-10 or AFA 1-10 used, 1907 Numeral type SET wmk Crown (10). F 1250 (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 18721 Denmark Facit Newspaper TI1-10 or AFA 1-10 used, 1907 Numeral type SET wmk Crown (10). F 1250 (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 18722 Denmark Facit Newspaper TI1-10 or AFA 1-10 used, 1907 Numeral type SET wmk Crown (10). F 1300 (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 18723 Denmark Facit Newspaper TI1-10 or AFA 1-10 used, 1907 Numeral type SET wmk Crown (10). F 1250 (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300