Senaste uppdateringen gjordes 2 april kl. 14:12.

12953 objekt hittade, visar sidan 548 av 648

Auktion 375 + Anbudsauktion

Bjud Foto Lot Beskrivning Status Utrop

Köp Klicka för foto 18998 Denmark postfrisk 1904–69. All different, e.g. F 262-66, 284, 342, Thule T1-5, Grönland 1-10, 12, 15-18, 33, 36, 38. Mostly good quality F SEK 6.960 (45) (Utrop ca €44 / $49) postfrisk 500
Köp Klicka för foto 18999 Denmark ostämplad 1854-1915. All different, e.g. F 3, 7ostämplad utan gummi, 30, 48-49, 60, 66, 122-23, 124-30. Mostly good quality F SEK 5.065 (33) (Utrop ca €35 / $39) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 19000 Denmark ostämplad 1854-1918. All different, e.g. F 3ostämplad utan gummi, 48-49, 60, 122-23, 144-45, 150b, 153-54, 156, 161-62, 168-69. Mostly good quality F SEK 5.055 (26) (Utrop ca €35 / $39) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 19001 Denmark ostämplad 1904-40. All different, e.g. F 49, 144, 153, 165-66, 168-69, 191, 199-200, 201-12(sheets of 4), 231. Mostly good quality F SEK 5.055 (32) (Utrop ca €35 / $39) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 19002 Denmark ostämplad 1913-37. All different, e.g. F 165-66, 199-200, 245, 246-55, 267-72, L7, L15, PF2b. Mostly good quality F SEK 5.025 (36) (Utrop ca €35 / $39) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 19003 Denmark ostämplad 1875-1930. Back-of-the-book.All different, e.g. F Tj8vm, L5, L7, L15, L23, PF1, PF2b, PF6, PF17, PF25. Mostly good quality F SEK 5.030 (31) (Utrop ca €35 / $39) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 19004 Denmark postfrisk 1904-28. All different, e.g. F 71-72, 79, 84-85, 93, 97, 122-23, 130, 133. Mostly good quality F SEK 4.990 (32) (Utrop ca €35 / $39) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 19005 Denmark postfrisk 1904-28. All different, e.g. F 71, 97, 133, 136sx1, 137, 140, 144-45, 153. Mostly good quality F SEK 5.145 (22) (Utrop ca €35 / $39) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 19006 Denmark postfrisk 1907-28. All different, e.g. F 71, 148, 150, 155a+b, 157-61 . Mostly good quality F SEK 5.255 (17) (Utrop ca €35 / $39) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 19007 Denmark postfrisk 1913-28. All different, e.g. F 148, 150, 155b, 158, 161-62, 168-69, 184-90, 192-93. Mostly good quality F SEK 5.390 (25) (Utrop ca €35 / $39) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 19008 Denmark postfrisk 1913-30. All different, e.g. F 184-93, 195, 197, 213, 221-22, 229a+b, 232 I, 236a+b, 243-45, 250. Mostly good quality F SEK 5.225 (37) (Utrop ca €35 / $39) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 19009 Denmark postfrisk 1921-23. Back-of-the-book. All different, e.g. F L8, L14, L24, PF16, PF19, PF23, PF27b. Mostly good quality F SEK 3.685 (24) (Utrop ca €35 / $39) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 19010 Denmark Used 1851-1875. All different, e.g. F 2-3, 5, 11-12, 20-21, . Mostly good quality F SEK 4.950 (13) (Utrop ca €35 / $39) stämplad 400
Köp Klicka för foto 19011 Denmark Used 1851-1905. All different, e.g. F 2, 11-12, 20, 23, 34-37, 44. Mostly good quality F SEK 5.040 (15) (Utrop ca €35 / $39) stämplad 400
Köp Klicka för foto 19012 Denmark Used 1863-1938. All different, e.g. F 12, 34, 36-37, 44, 50, 52, 67-68, 85, . Mostly good quality F SEK 6.040 (22) (Utrop ca €35 / $39) stämplad 400
Köp Klicka för foto 19013 Denmark Used 1875-1921. All different, e.g. F 34, 36, 44, 144, 162, 164, 181, 183-88, . Mostly good quality F SEK 5.060 (39) (Utrop ca €35 / $39) stämplad 400
Köp Klicka för foto 19014 Denmark Used 1913-34. All different, e.g. F 162, 164, 192, 231, 243-45, 248, 262-66. Mostly good quality F SEK 4.935 (43) (Utrop ca €35 / $39) stämplad 400
Köp Klicka för foto 19015 Denmark Used 1875-1927. Back-of-the-book. All different, e.g. F Tj6, Tj9, Tj20, PF1-2a, PF2b, PF3, PF6-7, PF24, TI 7, TI 9-10, Slesvig 11-14, . Mostly good quality F SEK 6.665 (39) (Utrop ca €35 / $39) stämplad 400
Köp Klicka för foto 19016 Denmark ostämplad 1870-1937. All different, e.g. F 23-24(both short perf), 213-15, 225-26, 243-45. Mostly good quality F SEK 6.000 (24) (Utrop ca €35 / $39) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 19017 Denmark Used 1851-1905. All different, e.g. F 2-3, 5, 11, 20, 30, 34, 36, 44, . Mostly good quality F SEK 4.940 (16) (Utrop ca €35 / $39) stämplad 400