12684 objekt hittade, visar sidan 545 av 635

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

Köp Klicka för foto 17277 Denmark Facit 246-55 or Scott 210-19 or AFA 186-95 postfrisk, 1930 60th birthday of King Christian X SET (10). F 1800 (Utrop ca €37 / $41) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 17278 Denmark Facit 248 or Scott 213 or AFA 188 used, 1930 60th birthday of King Christian X 8 øre grey. 27 copies. F 6.750 (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 17279 Denmark Facit 278-80 or Scott B6-8 or AFA 236-38 postfrisk, 1937 Dybbøl Mill SET (3). BH1 - 1. F 1350 (Utrop ca €28 / $31) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 17280 Denmark Facit 278-80 or Scott B6-8 or AFA 236-38 postfrisk, 1937 Dybbøl Mill SET (3). 3 ea minisheets. F 1350 (Utrop ca €28 / $31) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 17281 Denmark Facit 284 or Scott 261 or AFA 242 postfrisk, 1937 “Silver Jubilee” of the Reign of King Christian X 30 øre blue. Block of four. F 1300 (Utrop ca €28 / $31) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 17282 Denmark Facit Official Tj3 or AFA 3 used, 1871 Skilling values 16 sk green, perf 14 × 13½. Short corner perf, nice numeral canc. 28. F 2300 (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 17283 Denmark Facit Official Tj3 or AFA 3 used, 1871 Skilling values 16 sk green, perf 14 × 13½. F 2300 (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 17284 Denmark Facit Official Tj16-24 used, 1914-23 SET (9). F 1410 (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 17285 Denmark Facit Ferry PF5 or AFA 3-3 ostämplad, 1920 POSTFÆRGE overprint on King Christian X 50 øre black/wine-red. Good centering.. F 2000 (Utrop ca €37 / $41) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 17286 Denmark Facit Ferry PF5 or AFA 3-3 ostämplad, 1920 POSTFÆRGE overprint on King Christian X 50 øre black/wine-red. (Owners mark on back). F 2000 (Utrop ca €28 / $31) ostämplad 300
Köp Klicka för foto 17287 Denmark Facit Ferry PF5 or AFA 3-3 ostämplad, 1920 POSTFÆRGE overprint on King Christian X 50 øre black/wine-red. Owners mark on reverse. F 2000 (Utrop ca €28 / $31) ostämplad 300
Köp Klicka för foto 17288 Denmark Facit Ferry PF10 or AFA 4 postfrisk, 1919 POSTFÆRGE overprint on King Christian X 1 Kr brown. F 2000 (Utrop ca €23 / $26) postfrisk 250
Köp Klicka för foto 17289 Denmark Facit Ferry PF10 or AFA 4 used, 1919 POSTFÆRGE overprint on King Christian X 1 Kr brown. F 1500 (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Klicka för foto 17290 Denmark Facit Ferry PF10 or AFA 4 used, 1919 POSTFÆRGE overprint on King Christian X 1 Kr brown. F 1500 (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300 300
Köp Klicka för foto 17291 Denmark Facit Ferry PF10 or AFA 4 used, 1919 POSTFÆRGE overprint on King Christian X 1 Kr brown. F 1500 (Utrop ca €23 / $26) stämplad 250
Köp Klicka för foto 17292 Denmark Facit Ferry PF10 or AFA 4 used, 1919 POSTFÆRGE på Christian X 1 Kr brun. F 1500 (Utrop ca €19 / $21) stämplad 200
Köp Klicka för foto 17293 Denmark Facit Newspaper TI1-10 or AFA 1-10 used, 1907 Numeral type SET wmk Crown (10). F 1250 (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 17294 Denmark Facit Newspaper TI1-10 or AFA 1-10 used, 1907 Numeral type SET wmk Crown (10). F 1250 (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 17295 Denmark Facit Newspaper TI1-10 or AFA 1-10 used, 1907 Numeral type SET wmk Crown (10). F 1300 (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 17296 Denmark Facit Newspaper TI1-10 or AFA 1-10 used, 1907 Numeral type SET wmk Crown (10). F 1250 (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300