11328 objekt hittade, visar sidan 485 av 567

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

Köp Klicka för foto 16855 Denmark Used 1912–34. All different, e.g. F 201-12, 213, 231, 243-45, 248, 262-66, L14, PF6-7, PF24, TI 7, TI 9-10. Mostly good quality. F SEK 5.220 (44) (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 16856 Denmark Used 1851–1905. All different, e.g. F 2-3, 8, 11-12, 21, 23. Mostly good quality F SEK 5.320 (12) (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 16857 Denmark Used 1851–1895. All different, e.g. F 2-3, 12, 21, 30, 34, 37. Mostly good quality F SEK 5.100 (13) (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 16858 Denmark Used 1851–1906. All different, e.g. F 2, 12, 34, 36-37, 44, 47, 52, 67. Mostly good quality F SEK 5.260 (17) (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 16859 Denmark Used 1851–1928. All different, e.g. F 2, 34, 37, 44, 67-68, 144, 162. Mostly good quality F SEK 5.210 (30) (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 16860 Denmark Used 1851–1928. All different, e.g. F 2, 34, 37, 44, 67, 144, 162, 164, 176. Mostly good quality F SEK 5.325 (32) (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 16861 Denmark Used 1875–1946. Back of the book, All different, e.g. Tj 6, L 5-6, PF 6-7, PF 24, TI 1-17, 19-20, Thule 1-5, Slesvig 13-14, Greenland P 4. Mostly good quality F SEK 5.270 (46) (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 16862 Denmark Used 1875–1921. All different, e.g. F 34, 37, 44, 144, 162, 164, 185, 192. F SEK 5.140 (36) (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Klicka för foto 16863 Denmark postfrisk 1904–69. All different, e.g. F 262-66, 284, 342, Thule T 1-5, Greenland 8, 10, 33, 36, 38. Mostly good quality F SEK 5.055 (45) (Utrop ca €28 / $31) postfrisk 300 300
Köp Klicka för foto 16864 Denmark Used 1851-1905. All different, e.g. F 2-3, 5, 11, 20, 34-37, 44 . Mostly good quality F SEK 5.140 (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 16865 Denmark Used 1905-34. All different, e.g. F 144, 162, 201-12, 215, 231, 243-45, 248, 262-66. Mostly good quality F SEK 5.030 (46) (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 16866 Denmark Used 1913-34. All different, e.g. F 144, 162, 201-12, 231, 243-45, 248, 262-66, PF6-7. Mostly good quality F SEK 5.015 (50) (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 16867 Denmark Used 1904–28. All different, e.g. F 78, 85, 122, 144, 162, 164, 168. Mostly good quality. F SEK 5.360 (33) (Utrop ca €23 / $26) stämplad 250
Köp Klicka för foto 16868 Denmark ostämplad 1864–1928. All different, e.g. F 11 ostämplad utan gummi, 30–33, 53–54, 83, 123, 141, 144–45, 156. Mostly good quality. F SEK 5.395 (31) (Utrop ca €23 / $26) ostämplad 250
Köp Klicka för foto 16869 Denmark ostämplad 1895–1929. Alla olika, t.ex. F 42, 48, 66, 127, 141, 144–45, 200, 201–12 (sheets), 213. Mostly good quality. F SEK 4.530 (32) (Utrop ca €23 / $26) ostämplad 250
Köp Klicka för foto 16870 Denmark Used 1907–34. Alla olika, t.ex. F 144, 162, 181–83, 200, 201–12, 245, 248, 262–66. Mostly good quality. F SEK 5.200 (45) (Utrop ca €23 / $26) stämplad 250
Köp Klicka för foto 16871 Denmark Used. Fyra märken med stjärn-stämplar. (Utrop ca €19 / $21) stämplad 200
Köp Klicka för foto 16872 Denmark Used 1882–1928. All different, e.g. F 52, 67-68, 144, 162, 164, 168-69. Mostly good quality. F SEK 5.560 (32) (Utrop ca €19 / $21) stämplad 200
Köp Klicka för foto 16873 Denmark Used 1875–1926. All different, e.g. F 30, 36-37, 30, 36-37, 44, 67-68, 130. Mostly good quality. F SEK 5.085 (22) (Utrop ca €19 / $21) stämplad 200
Köp Klicka för foto 16874 Denmark Used 1875–1930. All different, e.g. F 30, 35-37, 44, 52, 67-68, 85. Mostly good quality. F SEK 5.035 (19) (Utrop ca €19 / $21) stämplad 200