11328 objekt hittade, visar sidan 484 av 567

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

Köp Klicka för foto 16835 Denmark Used 1854–1928. All different, e.g. F 10 (defect), 14-15 (short perf), 23 (thin), 24 (short pers), 44. Mostly good quality (21) (Utrop ca €37 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 16836 Denmark Used 1854–1912. All different, e.g. F 26, 44, 50, 52, 67-68, 85. Mostly good quality F SEK 5.100 (16) (Utrop ca €37 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 16837 Denmark Used 1912–33. All different, e.g. F 125, 144, 162, 164, 181, 183, 185, 192, 201-12, 231. Mostly good quality F SEK 5. 055 (42) (Utrop ca €37 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 16838 Denmark Used 1913–34. All different, e.g. F 162, 164, 183, 192, 199-200, 231, 243-55, 248, 262-66. Mostly good quality F SEK 5. 040 (34) (Utrop ca €37 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 16839 Denmark ostämplad 1875–1930. All different, e.g. F 30, 48-49, 82-83, 120, 123, 144, 168-69, 191, 199-212, 245-55. Mostly good quality F SEK 5.045 (44) (Utrop ca €37 / $42) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 16840 Denmark ostämplad 1875–1936. All different, e.g. F 124-30, 168-69, 180, 194-98, 231, Tj 9, Tj 18, L 5-6, PF 10, PF 23-25, thule T 1-5. Mostly good quality F SEK 5.005 (37) (Utrop ca €37 / $42) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 16841 Denmark postfrisk 1905–69. All different, e.g. F 93, 97, 243-44, 262-66, 267-70, 284, 342, Tj 14, Greeland 5, 33, 36. Mostly good quality F SEK 6.325 (43) (Utrop ca €37 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 16842 Denmark ostämplad 1854–1928. All different, e.g. F 3ostämplad utan gummi, 42, 72, 83, 123, 144-45, 153, 159, 165-66. Mostly good quality F SEK 5.020 (27) (Utrop ca €37 / $42) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 16843 Denmark ostämplad 1913–37. All different, e.g. F 162, 198-200, 213-14, 216, 245, 284. Mostly good quality F SEK 5.070 (36) (Utrop ca €37 / $42) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 16844 Denmark ostämplad 1875–1934. All different, e.g. F 30, 53-55, 162, 168-69, PF 1, 2a+b, 6-7, Thule T 1-5, Greenland P 4, 33, 38. Mostly good quality F SEK 6.210 (40) (Utrop ca €37 / $42) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 16845 Denmark Used 1882-1924. All different, e.g. F 50, 67-68, 144, 162, 164, 192, 201-12. Mostly good quality F SEK 6.320 (45) (Utrop ca €37 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 16846 Denmark Used 1875-1956. Back-of-the-book, All different, e.g. Tj6, 9, PF6-7, 24, TI 7, 9-10, Thule T1-5, Greenland P4-5, 14, 16. Mostly good quality F SEK 6.320 (37) (Utrop ca €37 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 16847 Denmark ostämplad 1904–28. Alla olika, t.ex. F 65–67, 127, 136b, 141, 144, 150b, 155a, 156, 159, 168–69. Mostly good quality. F SEK 5.235 (26) (Utrop ca €28 / $31) ostämplad 300
Köp Klicka för foto 16848 Denmark ostämplad 1920–36. Alla olika, t.ex. F 201–12 utom 204, 246–55, 267–72, Tj18, L5, L23, PF1–2, PF10. Mostly good quality. F SEK 5.400 (45) (Utrop ca €28 / $31) ostämplad 300
Köp Klicka för foto 16849 Denmark Used 1875–1928. Alla olika, t.ex. F 34–36, 85, 119 block, 122–23, 144, 162, 164. Mostly good quality. F SEK 5.720 (26) (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp 16850 Denmark ostämplad 1904–29. All different, e.g. F 48, 179, 191, 2101-12 (sheets), 245, PF1, PF6-7, Greenland 33. Mostly good quality. F SEK 5.075 (39) (Utrop ca €28 / $31) ostämplad 300
Köp Klicka för foto 16851 Denmark Used 1904–26. All different, e.g. F 47-48, 50, 52, 67-68, 122. Mostly good quality. F SEK 5.090 (16) (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 16852 Denmark Used 1870–. All different, e.g. F 27 (new perf), 30, 34-37, 44, 125. Mostly good quality. F SEK 6.250 (21) (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 16853 Denmark Used 1875–1928. All different, e.g. F 30, 44, 48, 50, 52, 67. Mostly good quality. F SEK 5.265 (25) (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 16854 Denmark Used 1904–28. All different, e.g. F 144, 162, 164, 168-69, 181, 185, 192. Mostly good quality. F SEK 5.210 (37) (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300