11328 objekt hittade, visar sidan 481 av 567

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

Köp Klicka för foto 16775 Denmark Mostly postfrisk 1913–28. All different, e.g. F 133, 150, 153, 155, 157-58, 160-62. Mostly good quality F SEK 5.180 (18) (Utrop ca €46 / $52) Mest postfrisk 500
Köp Klicka för foto 16776 Denmark postfrisk 1913–69. All different, e.g. Mi 262-66, BH1, BH3, 284, 342, 335a+b, L5, L8, PF6, Greenland 24, 36, and Thule 1-5. Mostly good quality F SEK 5.805 (36) (Utrop ca €46 / $52) postfrisk 500
Köp Klicka för foto 16777 Denmark postfrisk 1905–28. All different, e.g. F 124-26, 128-30, 133, 137, 144, 150a+b, 160, 167-69. Good quality F SEK 4.880 (31) (Utrop ca €46 / $52) postfrisk 500
Köp Klicka för foto 16778 Denmark postfrisk 1905–34. All different, e.g. F 184-97, 199-200, 214, 232a, 236b. Good quality F SEK 5.045 (35) (Utrop ca €46 / $52) postfrisk 500
Köp Klicka för foto 16779 Denmark Mostly postfrisk 1918–51. All different, e.g. F 243-45, 259-66, 267-72, 277, 284, 342, Greenland 36, Thule 1-5. Mostly fine quality F SEK 4.580 (37) (Utrop ca €46 / $52) Mest postfrisk 500
Köp Klicka för foto 16780 Denmark Used 1851–1926. All different, e.g. F 2, 11, 36-37, 47-48, 50, 52, 85. Mostly good quality. F SEK 6.155 (25) (Utrop ca €46 / $52) stämplad 500
Köp Klicka för foto 16781 Denmark Used 1871–1953. Back of the book: All different, e.g. Tj2, Tj14, L1-9, L14-15, PF2-3, 6-7, 24, TI7, TI9-10, Slesvig 14. Mostly good quality. F SEK 5.960 (39) (Utrop ca €46 / $52) stämplad 500
Köp Klicka för foto 16782 Denmark Used 1871–1953. Back of the book: All different, e.g. Tj2, L14, PF2-3, 6-7, 24, TI 1-10, Slesvig 1-14, Thule 1-4. Mostly good quality. F SEK 5.870 (55) (Utrop ca €46 / $52) stämplad 500
Köp Klicka för foto 16783 Denmark Used 1851–1874. All different, e.g. F 2-3, 5-6, 11-12, 21. Mostly good quality. F SEK 6.230 (11) (Utrop ca €46 / $52) stämplad 500
Köp Klicka för foto 16784 Denmark Used 1851–1905. All different, e.g. F 2-3, 5, 11-12, 15, 23. Mostly good quality. F SEK 6.050 (13) (Utrop ca €46 / $52) stämplad 500
Köp Klicka för foto 16785 Denmark postfrisk 1904–69. All different, e.g. F 262-66, 284, 342, Thule T1-5, Grönland 1-10, 12, 15-18, 33, 36, 38. Mostly good quality F SEK 6.960 (45) (Utrop ca €46 / $52) postfrisk 500
Köp Klicka för foto 16786 Denmark ostämplad 1854-1915. All different, e.g. F 3, 7ostämplad utan gummi, 30, 48-49, 60, 66, 122-23, 124-30. Mostly good quality F SEK 5.065 (33) (Utrop ca €37 / $41) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 16787 Denmark ostämplad 1854-1918. All different, e.g. F 3ostämplad utan gummi, 48-49, 60, 122-23, 144-45, 150b, 153-54, 156, 161-62, 168-69. Mostly good quality F SEK 5.055 (26) (Utrop ca €37 / $41) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 16788 Denmark ostämplad 1904-40. All different, e.g. F 49, 144, 153, 165-66, 168-69, 191, 199-200, 201-12(sheets of 4), 231. Mostly good quality F SEK 5.055 (32) (Utrop ca €37 / $41) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 16789 Denmark ostämplad 1913-37. All different, e.g. F 165-66, 199-200, 245, 246-55, 267-72, L7, L15, PF2b. Mostly good quality F SEK 5.025 (36) (Utrop ca €37 / $41) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 16790 Denmark ostämplad 1875-1930. Back-of-the-book.All different, e.g. F Tj8vm, L5, L7, L15, L23, PF1, PF2b, PF6, PF17, PF25. Mostly good quality F SEK 5.030 (31) (Utrop ca €37 / $41) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 16791 Denmark postfrisk 1904-30. All different, e.g. F 48, 66, 71-72, 74, 79, 83-85, 93, . Mostly good quality F SEK 5.025 (25) (Utrop ca €37 / $41) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 16792 Denmark postfrisk 1904-28. All different, e.g. F 71-72, 79, 84-85, 93, 97, 122-23, 130, 133. Mostly good quality F SEK 4.990 (32) (Utrop ca €37 / $41) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 16793 Denmark postfrisk 1904-28. All different, e.g. F 71, 97, 133, 136sx1, 137, 140, 144-45, 153. Mostly good quality F SEK 5.145 (22) (Utrop ca €37 / $41) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 16794 Denmark postfrisk 1907-28. All different, e.g. F 71, 148, 150, 155a+b, 157-61 . Mostly good quality F SEK 5.255 (17) (Utrop ca €37 / $41) postfrisk 400