11281 objekt hittade, visar sidan 476 av 565

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

Köp Klicka för foto 17456 Denmark Used 1851-1905. All different, e.g. F 2-3, 5-6, 34, 36, 44, . Mostly good quality F SEK 5.070 (12) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 17457 Denmark Used 1851-1902. All different, e.g. F 2, 21, 23, 30, 34, 36, 44, 48, 50, 52. Mostly good quality F SEK 6.320 (14) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 17458 Denmark Used 1895-1940. All different, e.g. F 44, 67-68, 162, 169, 204-12 (2-sheets), 231. Mostly good quality F SEK 5.115 (34) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 17459 Denmark Used 1871-. Back-of-the-book. All different, e.g. Tj1-2, 9, 20, PF2, 6, 7, 24, TI 7, 9. Mostly good quality F SEK 4.630 (22) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 17460 Denmark ostämplad 1904-36. All different, e.g. F 49, 127, 141, 154, 168-69, 225-26, officials 18, . Mostly good quality F SEK 5.100 (42) (Utrop ca €37 / $41) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 17461 Denmark postfrisk 1905-37. All different, e.g. F 191, 197, 248, 251, 254-55, 266, 284, 342, Postage due 6, 8-9, . Mostly good quality F SEK 5.100 (39) (Utrop ca €37 / $41) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 17462 Denmark postfrisk 1913-37. All different, e.g. F 266, 284, 342, Postage due 5, 14, Ferry 2b, 3, Slesvig 14, Paper 1. Mostly good quality F SEK 5.685 (21) (Utrop ca €37 / $41) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 17463 Denmark ostämplad 1895-1935. All different, e.g. F 60-61, 83, 93, 154, 191, 198, Officials 9, postage due 5, 7, Post ferry 1, . Mostly good quality F SEK 4.940 (33) (Utrop ca €37 / $41) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 17464 Denmark postfrisk 1913-37. All different, e.g. F 161, 184-93, 214, 248, 266, 284, . Mostly good quality F SEK 5.100 (31) (Utrop ca €37 / $41) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 17465 Denmark Used 1851-1906. All different, e.g. F 2-3, 5, 11, 20, 23, 34, 36, 44. Mostly good quality F SEK 5.010 (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 17466 Denmark Used 1851-1905. All different, e.g. F 2-3, 6, 11-12, 14, 15(short perf), 20, 21(short corner), 23, 24(short perf), 34, . Mostly good quality F SEK 12.330 if no defects (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 17467 Denmark Used 1851-1930. All different, e.g. F 2-3, 34, 36-37, 44, 49-50, . Mostly good quality F SEK 5.085 (17) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 17468 Denmark Used 1864-1930. All different, e.g. F 34, 44, 50, 52, 67, 162, 164, 183, . Mostly good quality F SEK 5.080 (29) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 17469 Denmark Used 1913-37. All different, e.g. F 162, 176, 231, 243-45, 248, 262-66, PF 6, 24, TI 7, 9-10. Mostly good quality F SEK 5.050 (40) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 17470 Denmark Used 1914-55. Back-of-the-book, All different, e.g. L15, 23-24, PF 6-7, 24, TI 7, 9-10, Slesvig 11-14, Thule T1-5 . Mostly good quality F SEK 4.600 (33) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 17471 Denmark Used 1875-1945. Back-of-the-book. All different, e.g Tj9, PF7, 23-25, TI 1-9, Slesvig 1-14, Färö 7. Mostly good quality F SEK 3.985 (37) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 17472 Denmark Used 1851–1926. All different, e.g. F 2, 34, 37, 44, 50, 52, 67-68. Mostly good quality F SEK 5.025 (18) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Köp Klicka för foto 17473 Denmark ostämplad 1854–1924. All different, e.g. F 3, 20-21, 22ostämplad utan gummi, 31, 45, 48-49, 66, 72, 74, 201-12. Mostly good quality. F SEK 5.010 (29) (Utrop ca €37 / $41) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 17474 Denmark postfrisk 1875–1937. All different, e.g. F 28-29, 44, 68, 262-66, 284, Slesvig 12-13, 15-28. Mostly good quality. F SEK 4.935 (46) (Utrop ca €37 / $41) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 17475 Denmark Used 1851–1905. All different, e.g. F 2-3, 11, 20, 30, 34-37. Mostly good quality. F SEK 5.090 (17) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400