3989 objekt hittade, visar sidan 46 av 200

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

Köp Klicka för foto 16418 Sweden Facit 404A used, 1951 Gustaf VI Adolf, type 1 25 öre grey. EXCELLENT cancellation LANDSKRONA 2 18.3.52. (Utrop ca €9 / $11) stämplad 100
Köp Klicka för foto 16419 Sweden Facit 404B used, 1951 Gustaf VI Adolf, type 1 25 öre grey. EXCELLENT cancellation LJUSNEDAL 24.7.51. (Utrop ca €14 / $16) stämplad 150
Köp Klicka för foto 16420 Sweden Facit 404B used, 1951 Gustaf VI Adolf, type 1 25 öre grey. EXCELLENT cancellation STOCKHOLM 4.8.52. (Utrop ca €9 / $11) stämplad 100
Köp Klicka för foto 16423 Sweden Facit 405A used, 1952 Gustaf VI Adolf, type 1 25 öre red. EXCELLENT cancellation GÖTEBORG 1 9.9.52. (Utrop ca €14 / $16) stämplad 150
Köp Klicka för foto 16424 Sweden Facit 405A used, 1952 Gustaf VI Adolf, type 1 25 öre red. EXCELLENT cancellation MORA 16.9.52. (Utrop ca €9 / $11) stämplad 100
Köp Klicka för foto 16427 Sweden Facit 405B used, 25 öre with EXCELLENT cancellation STAVSJÖBRUK 17.10.53. (Utrop ca €14 / $16) stämplad 150
Köp Klicka för foto 16428 Sweden Facit 405B used, 1952 Gustaf VI Adolf, type 1 25 öre red. Superb cancellation VÄRING 7.5.53. (Utrop ca €9 / $11) stämplad 100
Köp Klicka för foto 16429 Sweden Facit 405B used, 1952 Gustaf VI Adolf, type 1 25 öre red. EXCELLENT cancellation HÄLSINGBORG 29.9.53. (Utrop ca €9 / $11) stämplad 100
Köp Klicka för foto 16430 Sweden Facit 405BB used, 1952 Gustaf VI Adolf, type 1 25 öre red, pair. EXCELLENT cancellation KONG 24.3.53. (Utrop ca €19 / $21) stämplad 200
Köp Klicka för foto 16434 Sweden Facit 406B used, 1954 Gustaf VI Adolf, type 1 25 öre blue, imperf at left. EXCELLENT cancellation KONSTERUD 24.2.55. (Utrop ca €28 / $32) stämplad 300
Köp Klicka för foto 16435 Sweden Facit 406D3 used, 1954 Gustaf VI Adolf, type 1 25 öre blue, corner cut left and down. EXCELLENT cancellation VARBERG 3.5.54. (Utrop ca €19 / $21) stämplad 200
Köp Klicka för foto 16436 Sweden Facit 406DD used, 1954 Gustaf VI Adolf, type 1 25 öre blue, three pairs cornercut, of which one in block of four. (3). (Utrop ca €14 / $16) stämplad 150
Köp Klicka för foto 16439 Sweden Facit 408 used, 1951 Gustaf VI Adolf, type 1 30 öre blue. EXCELLENT cancellation STOCKHOLM 10 28.3.52. (Utrop ca €9 / $11) stämplad 100
Köp Klicka för foto 16452 Sweden Facit 413B used, 1957 Gustaf VI Adolf, type 2 15 öre red, perf on 3 sides. EXCELLENT cancellation ÅMMEBERG 2.5.60. (Utrop ca €28 / $32) stämplad 300
Köp Klicka för foto 16453 Sweden Facit 413B used, 1957 Gustaf VI Adolf, type 2 15 öre red, perf on 3 sides. EXCELLENT cancellation LERBO 31.8.57. (Utrop ca €14 / $16) stämplad 150
Köp Klicka för foto 16459 Sweden Facit 416 postfrisk, 1957 G VI type 2 30+10öre blue. Three sets of four different. F 2.640 (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 16460 Sweden Facit 416A used, 1957 Gustaf VI Adolf, type 2 30 öre blue. EXCELLENT cancellation ÖRKELLJUNGA 22.9.57. (Utrop ca €19 / $21) stämplad 200
Köp Klicka för foto 16463 Sweden Facit 416B used, 1957 Gustaf VI Adolf, type 2 30 öre blue, perf on 3 sides. EXCELLENT cancellation SVANSTEIN 3.2.60. (Utrop ca €19 / $21) stämplad 200
Köp Klicka för foto 16464 Sweden Facit 416B used, 1957 Gustaf VI Adolf, type 2 30 öre blue, imperf at left. EXCELLENT cancellation STOCKHOLM 19 10.2.58. (Utrop ca €14 / $16) stämplad 150
Köp Klicka för foto 16465 Sweden Facit 416B used, 1957 Gustaf VI Adolf, type 2 30 öre blue, imperf at left. Superb cancellation STOCKHOLM 3 17.3.58. (Utrop ca €9 / $11) stämplad 100