14221 objekt hittade, visar sidan 458 av 712

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

15404K Sweden Facit 246C or Scott 251 cover, 4x5 öre in block of four on picture postcard (Ludvika) ssent from PKP 152C 24.7.36 to Germany. (Utrop ca €24 / $26) på brev 250
Köp Klicka för foto 15405K Sweden Facit 246C, 247C cover, 2x5+2x10 öre on cover sent from PKP 81 6.4.37 to Luxembourg. Scarce destionation, R4 (4–10 covers recorded) according to Facit. (Utrop ca €38 / $42) på brev 400
Köp Klicka för foto 15406K Sweden Facit 246-257 cover, 1936-02-20. Tercentenary of the Post Office SET (12) complete in main numbers distributed on two FDC´s. (Utrop ca €14 / $16) på brev 150
Köp Klicka för foto 15407 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 postfrisk, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). F 2800 (Utrop ca €47 / $53) postfrisk 500
Köp Klicka för foto 15408 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 postfrisk, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). F 2800 (Utrop ca €47 / $53) postfrisk 500
Köp Klicka för foto 15409 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 postfrisk, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). F 2800 (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 15410 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 postfrisk, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). F 2800 (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 15411 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 postfrisk, 1936 Postverket 300 år SET (14) utom 60öre. F 2000 (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 15412 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 postfrisk, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). F 2800 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 15413 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 postfrisk, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). F 2800 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 15414 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 postfrisk, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). F 2800 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 15415 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 postfrisk, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). F 2800 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 15416 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 postfrisk, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). F 2800 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 15417 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 postfrisk, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). F 2800 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 15418 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 postfrisk, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). F 2800 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 15419 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 postfrisk-ostämplad, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). F 2800 (Utrop ca €38 / $42) postfrisk-ostämplad 400
Köp Klicka för foto 15420 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 postfrisk-ostämplad, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). F 2800 (Utrop ca €38 / $42) postfrisk-ostämplad 400
Köp Klicka för foto 15421 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 ostämplad, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). F 4.000 (Utrop ca €38 / $42) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 15422 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 ostämplad, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). 3 sets. F 2400 (Utrop ca €28 / $32) ostämplad 300
Köp Klicka för foto 15423 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 used, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). 9 sets. F 2250 (Utrop ca €28 / $32) stämplad 300