12684 objekt hittade, visar sidan 39 av 635

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

Klicka för foto 763 Sweden postfrisk 1920-34. St.Lions. All different, e.g. F 140A+C, 142Acxz, 143Ea, 145C+E, 145Ecxz, 147, 148C. Mostly good quality F SEK 4.760 (21) (Utrop ca €46 / $51) 500 500
764 Överflyttad till kommande auktion
765 Överflyttad till kommande auktion
766 Överflyttad till kommande auktion
767 Överflyttad till kommande auktion
768 Överflyttad till kommande auktion
769 Överflyttad till kommande auktion
770 Överflyttad till kommande auktion
771 Överflyttad till kommande auktion
772 Överflyttad till kommande auktion
773A Sweden Mostly postfrisk collection coil stamps 1920s–1940s in stockbook. Selected stamps, often i strips and with specified wm´s. Good quality (167) (Utrop ca €46 / $51) 500 500
774 Överflyttad till kommande auktion
775A Sweden postfrisk/ostämplad. Collection 1892-1974 in Visir binder incl. e.g. Stockholmia-55 in cpl blocks-of nine. (750) (Utrop ca €46 / $51) 500 650
776A Sweden postfrisk collection 1920-72 in large stockbook. Fine quality (over 400) (Utrop ca €46 / $51) 500 500
777L Sweden postfrisk. Accumulaton in small, well filled box stamps and majority booklets around 1945-70. (Utrop ca €46 / $51) 500 650
778 Överflyttad till kommande auktion
Klicka för foto 779 Sweden ostämplad 1920-36. Small coilstamps. All different, e.g. F 149A, 151A+C, 154-55, 167b, 168c, 177C, 180b, 184, 186b, 187a, 190a+b, 191a, 192b, . Mostly good quality F SEK 6.730 (35) (Utrop ca €37 / $41) 400 400
Klicka för foto 780 Sweden postfrisk 1891-1920. All different, e.g. F 57, 66-67, 75-76, 85, 105-14, 126-35, 136-38. Mostly good quality F SEK 5.915 (39) (Utrop ca €37 / $41) 400 400
Köp Klicka för foto 781 Sweden postfrisk 1891-1920. All different, e.g. F 66-67, 75-76, 105-14, 117, 120, 122-23, 136-38. Mostly good quality F SEK 6.295 (39) (Utrop ca €37 / $41) 400
Köp Klicka för foto 782 Sweden ostämplad 1858-1903. All different, e.g. F 9, 49, 55-56, 56v1, 58-59, 60(crease). Mostly good quality (Utrop ca €37 / $41) 400