12684 objekt hittade, visar sidan 38 av 635

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

743 Överflyttad till kommande auktion
744A Sweden postfrisk. Collection 1951-68 incl. singles, pairs, many blocks-of four/six, booklets, ca 180 stripes-of five etc. (Utrop ca €65 / $71) 700 700
745L Sweden postfrisk. Lot 1948-50ies - rolls, strips, booklets. E.g. booklets Atterbom x 12, See rescue x 8. Post 5 and 10öre 1936. Many high values, low reserve. (Utrop ca €65 / $71) 700 1300
746 Överflyttad till kommande auktion
747 Överflyttad till kommande auktion
748A Sweden postfrisk/ostämplad collection/accumulation old-modern in visir album incl strips of five and blocks of four etc. Also approx 500 Tre Kronor on stock cards. Good quality (500) (Utrop ca €56 / $61) 600 600
749 Överflyttad till kommande auktion
750 Överflyttad till kommande auktion
751 Överflyttad till kommande auktion
752 Överflyttad till kommande auktion
753 Överflyttad till kommande auktion
754 Överflyttad till kommande auktion
755 Överflyttad till kommande auktion
756 Överflyttad till kommande auktion
Klicka för foto 757 Sweden ostämplad 1889-1918. All different, e.g. F 55, 115, 121, 123-25. Mostly good quality F SEK 4.765 (32) (Utrop ca €46 / $51) 500 500
758 Överflyttad till kommande auktion
759 Överflyttad till kommande auktion
760 Överflyttad till kommande auktion
761 Överflyttad till kommande auktion
762 Överflyttad till kommande auktion