3989 objekt hittade, visar sidan 32 av 200

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

Köp Klicka för foto 15503 Sweden Facit 238 or Scott 237 ostämplad, 1933 Postsparbanken 50 år 5 öre grön typ I. 22 stycken. F 3.300 (Utrop ca €28 / $32) ostämplad 300
Köp Klicka för foto 15507 Sweden Facit 238-39 or Scott 237-38 postfrisk, 1933 Postsparbanken 50 år SET (4). 14 serier. F 7.000 (Utrop ca €66 / $74) postfrisk 700
Köp Klicka för foto 15508 Sweden Facit 238-39 or Scott 237-38 postfrisk, 1933 50th Anniversary of the Postal Savings Bank SET (4). 3 sets. F 1500 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 15509 Sweden Facit 238-39 or Scott 237-38 postfrisk, 1933 50th Anniversary of the Postal Savings Bank SET (4). 4 sets. F 2.000 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 15510 Sweden Facit 239A or Scott 238 postfrisk, 1933 Postsparbanken 50 år 5 öre grön typ II, tvåsid. 50 stycken. F 3000 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 15514 Sweden Facit 240-45 or Scott 242-47 postfrisk, 1935 500th Anniversary of the Parliament SET (9). F 1100 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 15515 Sweden Facit 240-45 or Scott 242-47 postfrisk, 1935 500th Anniversary of the Parliament SET (9). F 1100 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 15516 Sweden Facit 240-45 or Scott 242-47 postfrisk, 1935 500th Anniversary of the Parliament SET (9). F 1100 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 15517 Sweden Facit 240-45 or Scott 242-47 postfrisk, 1935 500th Anniversary of the Parliament SET (9). F 1100 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 15518 Sweden Facit 240-45 or Scott 242-47 postfrisk, 1935 500th Anniversary of the Parliament SET (9). F 1100 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 15519 Sweden Facit 240-45 or Scott 242-47 postfrisk, 1935 500th Anniversary of the Parliament SET (9). F 1100 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 15520 Sweden Facit 240-45 or Scott 242-47 ostämplad, 1935 500th Anniversary of the Parliament SET (9). 5 sets. F 1750 (Utrop ca €28 / $32) ostämplad 300
Köp Klicka för foto 15521 Sweden Facit 240-45, 245 PI postfrisk, 1935 500th Anniversary of the Parliament SET (9). Incl 240 P I. F 1700 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 15532 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 postfrisk, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). F 2800 (Utrop ca €47 / $53) postfrisk 500
Köp Klicka för foto 15533 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 postfrisk, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). F 2800 (Utrop ca €47 / $53) postfrisk 500
Köp Klicka för foto 15534 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 postfrisk, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). F 2800 (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 15535 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 postfrisk, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). F 2800 (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 15536 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 postfrisk, 1936 Postverket 300 år SET (14) utom 60öre. F 2000 (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 15537 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 postfrisk, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). F 2800 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 15538 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 postfrisk, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). F 2800 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300