3989 objekt hittade, visar sidan 22 av 200

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

Köp Klicka för foto 14101 Sweden Facit 126-35 postfrisk, 1916 Landstorm III SET (10). F 3000 (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 14102 Sweden Facit 126-35 ostämplad, 1916 Landstorm III SET (10). 11 sets. F 2.640 (Utrop ca €38 / $42) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 14103 Sweden Facit 126-35 ostämplad, 1916 Landstorm III SET (10). 5 sets. F 1200 (Utrop ca €28 / $32) ostämplad 300
Köp Klicka för foto 14104 Sweden Facit 126-35 ostämplad, 1916 Landstorm III SET (10). 8 serier. F 1920 (Utrop ca €19 / $21) ostämplad 200
Köp Klicka för foto 14105 Sweden Facit 126-35 used, 1916 Landstorm III SET (10). 16 sets in sheets of four. F < 2.400 (Utrop ca €38 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 14106 Sweden Facit 126-35 used, 1916 Landstorm III SET (10). 9 sets. F 1350 (Utrop ca €28 / $32) stämplad 300
Köp Klicka för foto 14107 Sweden Facit 126-35 used, 1916 Landstorm III SET (10). 15 sets. F 2.250 (Utrop ca €28 / $32) stämplad 300
Köp Klicka för foto 14108 Sweden Facit 126-35 used, 1916 Landstorm III SET (10). 9 serier. F 1.350 (Utrop ca €19 / $21) stämplad 200
Klicka för foto 14114 Sweden Facit 136 used, 1920 Air Mail Surcharge 10 öre / 3 öre light brown. EXCELLENT cancellation MALMÖ 12.4.21. (Utrop ca €23 / $26) stämplad 250 250
Köp Klicka för foto 14124 Sweden Facit 136-38 postfrisk, 1920 Air Mail Surcharge SET (3). 3 sets. F 1500 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 14125 Sweden Facit 136-38 used, 1920 Air Mail Surcharge SET (3). 8 sets. F 3.040 (Utrop ca €28 / $32) stämplad 300
Köp Klicka för foto 14130 Sweden Facit 138 ostämplad, 1920 Air Mail Surcharge 50 öre / 4 öre violet. 25 copies. F 3750 (Utrop ca €38 / $42) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 14132 Sweden Facit 138 crown ostämplad, 1920 Air Mail Surcharge 50 öre / 4 öre violet. Watermark CROWN. F 1500 (Utrop ca €38 / $42) ostämplad 400
Klicka för foto 14138 Sweden Facit 140A or Scott 116 postfrisk, 5 öre green, type I, perf on two sides. Superb–EXCELLENT. (Utrop ca €33 / $37) postfrisk 350 350
Klicka för foto 14139 Sweden Facit 140A or Scott 116 postfrisk, 5 öre green, type I, perf on two sides. Very fine–superb. (Utrop ca €19 / $21) postfrisk 200 200
Köp Klicka för foto 14147 Sweden Facit 140Acx or Scott 116 postfrisk, 5 öre green, type I, perf on two sides with vm lines. Fair centering. F 1800 (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Klicka för foto 14154 Sweden Facit 140Ca postfrisk, 5 öre green, type I, perf on four sides, no watermark. (Utrop ca €9 / $11) postfrisk 100 100
Köp Klicka för foto 14157 Sweden Facit 140Ccx or Scott 116 used, 5 öre grön, typ I, fyrsid tandning med vm linjer. Medelgod centrering. F 1600 (Utrop ca €38 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 14159 Sweden Facit 141 or Scott 117 postfrisk, 5 öre brown red, type I. Fair centering. F 1500 (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 14160 Sweden Facit 141 or Scott 117 postfrisk, 5 öre brown red, type I. Fair centering. F 1500 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300