12684 objekt hittade, visar sidan 122 av 635

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

Klicka för foto 2424 France Michel 321 used, 1936 Aeroplane 50 Fr blue/red. EUR 300 (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400 500
Klicka för foto 2425 France Michel 327 postfrisk, 1936 Ocean Flight 10 Fr dark green. EUR 650 (Utrop ca €74 / $82) postfrisk 800 1600
Klicka för foto 2426 France Michel 327 used, 1936 Ocean Flight 10 Fr dark green. EUR 110 (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300 300
Köp Klicka för foto 2427 France Michel 327 used, 1936 Ocean Flight 10 Fr dark green. EUR 110 (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Köp Klicka för foto 2428P France Michel 353-56 ostämplad, 1937 PEXIP Exhibition souvenir sheet 3. All stamps are postfrisk. 650 € if xx. (Utrop ca €28 / $31) ostämplad 300
Klicka för foto 2429P France Michel 353-56 used, 1937 PEXIP Exhibition souvenir sheet 3. EUR 350 (Utrop ca €46 / $52) stämplad 500 500
Köp Klicka för foto 2430 France Michel 359-60 postfrisk, 1937 National Museum SET (2). EUR 280 (Utrop ca €37 / $41) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 2431 France Michel 359-60 ostämplad, 1937 National Museum SET (2). EUR 125 (Utrop ca €28 / $31) ostämplad 300
Köp Klicka för foto 2432 France Michel 425b postfrisk, 1938 Clement Ader 50 Fr dark blue on thick paper. EUR 170 (Utrop ca €37 / $41) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 2433 France Michel 425b postfrisk, 1938 Clement Ader 50 Fr dark blue on thick paper. EUR 170 (Utrop ca €28 / $31) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 2434K France Michel 512-31U postfrisk, 1941 Definitives. Complete IMPERFORATED set (22) in blocks-of four (Yv 505-24). Very rare set in perfect condition. (Utrop ca €220 / $250) postfrisk 2400
Köp Klicka för foto 2435 France Michel 861-65 postfrisk, 1949 Air Mail SET (5). (200 f ostämplad). EUR 220 (Utrop ca €37 / $41) postfrisk 400
Köp 2436 France Michel 987-90 postfrisk, 1954 Air mail SET (4). EUR 300 (Utrop ca €46 / $52) postfrisk 500
Klicka för foto 2437 France Michel 987-90 postfrisk, 1954 Air mail SET (4). EUR 300 (Utrop ca €37 / $41) postfrisk 400 600
Köp Klicka för foto 2438 France Michel 987-90 ostämplad, 1954 Air mail SET (4). EUR 150 (Utrop ca €37 / $41) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 2439 France Michel 1015-20 postfrisk, 1954 Famous frenchmen SET (6). EUR 150 (Utrop ca €37 / $41) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 2440 France Michel 1053-58 postfrisk, 1955 Famous Frenchmen SET (6). EUR 150 (Utrop ca €37 / $41) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 2441 France Michel 1309-14 postfrisk, 1960 Red Cross SET (6). 10 sets. EUR 750 (Utrop ca €46 / $52) postfrisk 500
Köp Klicka för foto 2442P France Michel 1480 postfrisk, 1964 Exibition "Philatec" Kleinbogen. EUR 180 (Utrop ca €28 / $31) postfrisk 300
Klicka för foto 2443 France Michel Postage due 34X used, 1896 New numeral 1 Fr lilac-carmine on yellow paper. EUR 550 (Utrop ca €93 / $100) stämplad 1000 1000