12684 objekt hittade, visar sidan 112 av 635

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

2224 Överflyttad till kommande auktion
Köp Klicka för foto 2225 Belgium Michel 89-99 ostämplad, 1912 Stamps SET (11). Mi 89 short corner. EUR 130 (Utrop ca €28 / $31) ostämplad 300
2226 Överflyttad till kommande auktion
2227 Överflyttad till kommande auktion
2228 Överflyttad till kommande auktion
Klicka för foto 2229 Belgium Michel 264 I postfrisk, 1929 Leopold 50 Fr white paper. Fair centering. EUR 150 (Utrop ca €37 / $41) postfrisk 400 400
Klicka för foto 2230 Belgium Michel 265 I postfrisk, 1929 Leopold 100 Fr white paper. Fair centering. EUR 120 (Utrop ca €28 / $31) postfrisk 300 300
Köp Klicka för foto 2231K Belgium Michel 287 used, 1930 Philatelic exhibition souvenir sheet 1. Thin spot in corner. EUR 300 (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
Klicka för foto 2232K Belgium Michel 314 used, 1931 Crown Prince Leopold souvenir sheet 2. Small brown spots. EUR 180 (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400 400
2233 Överflyttad till kommande auktion
Klicka för foto 2234 Belgium Michel 405 used, 1935 Franz von Taxis souvenir sheet 3. EUR 150 (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400 400
Köp Klicka för foto 2235K Belgium Michel 432-33 ostämplad, 1936 Philatelic Exhibition souvenir sheet 4. EUR 175 (Utrop ca €37 / $41) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 2236 Belgium Michel Postage due 1 used, 1870 10 C green. Halved stamp on papercut. (Utrop ca €28 / $31) stämplad 300
2237 Överflyttad till kommande auktion
2238A Belgium ostämplad/stämplad. Collection 1849-1970 in album incl. e.g. Mi1-18, many sets, Railway stamps etc. (1500) (Utrop ca €190 / $200) ostämplad/stämplad 2000 2000
2239 Överflyttad till kommande auktion
2240 Överflyttad till kommande auktion
2241 Överflyttad till kommande auktion
2242 Överflyttad till kommande auktion
2243 Överflyttad till kommande auktion