12684 objekt hittade, visar sidan 106 av 635

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

2104 Överflyttad till kommande auktion
2105 Överflyttad till kommande auktion
2106 Överflyttad till kommande auktion
2107 Överflyttad till kommande auktion
2108 Överflyttad till kommande auktion
2109 Överflyttad till kommande auktion
2110 Överflyttad till kommande auktion
2111A Thematics Europa CEPT. postfrisk. Collection 1956-78 in Schaubek album incl. e.g. Luxembourg-56, Liecht-60 and Portugal cpl 1960-71 etc. (575) (Utrop ca €46 / $51) postfrisk 500 500
2112 Överflyttad till kommande auktion
2113 Överflyttad till kommande auktion
2114 Överflyttad till kommande auktion
2115 Överflyttad till kommande auktion
2116 Överflyttad till kommande auktion
2117 Överflyttad till kommande auktion
2118 Överflyttad till kommande auktion
2119A Thematics Ships. Mostly postfrisk. Collection from many countries in two Visir binders, e.g. much Commonwealth incl. many sets etc. (1100) (Utrop ca €230 / $260) Mest postfrisk 2500 2500
2120A Thematics Ships. postfrisk. ollection in 2 albums, 75 pages, ready for exhibition. (Utrop ca €93 / $100) postfrisk 1000 1000
(19 foton)
2121DB Thematics Sport. postfrisk/ostämplad/stämplad. Collection in eight special sport albums from 1896–1960s with many better sets including e.g. Greece first sets used, China Radio Gymnastics in original block of four, and Table Tennis souvenir sheet. Almost complete, and mostly in very fine quality. Please see scans at www.philea.se. (Utrop ca €2325 / $2550) postfrisk/ostämplad/stämplad 25000 25000
2122 Överflyttad till kommande auktion
Klicka för foto 2123K Thematics Sport. postfrisk/ostämplad. Ca 90 stamps 1930´s-60´s incl. better sets from e.g. San Marino, Italy and Dutch Antilles etc. (Utrop ca €46 / $51) postfrisk/ostämplad 500 500