3989 objekt hittade, visar sidan 104 av 200

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

Köp Klicka för foto 18056 Denmark Used 1871-. Back-of-the-book. All different, e.g. Tj1-2, 9, 20, PF2, 6, 7, 24, TI 7, 9. Mostly good quality F SEK 4.630 (22) (Utrop ca €38 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 18057 Denmark ostämplad 1904–28. All different, e.g. F 60, 66, 72, 74, 122-30, 141, 144, 154, and 156. Mostly good quality F SEK 5030 (34) (Utrop ca €38 / $42) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 18058 Denmark ostämplad 1907–34. All different, e.g. F 72, 122, 127, 184-93, 201-12 (sheets), 213-15, and 267-72. Mostly good quality F SEK 5190 (49) (Utrop ca €38 / $42) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 18059 Denmark ostämplad 1904-36. All different, e.g. F 49, 127, 141, 154, 168-69, 225-26, officials 18, . Mostly good quality F SEK 5.100 (42) (Utrop ca €38 / $42) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 18060 Denmark postfrisk 1905-37. All different, e.g. F 191, 197, 248, 251, 254-55, 266, 284, 342, Postage due 6, 8-9, . Mostly good quality F SEK 5.100 (39) (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 18061 Denmark postfrisk 1913-37. All different, e.g. F 266, 284, 342, Postage due 5, 14, Ferry 2b, 3, Slesvig 14, Paper 1. Mostly good quality F SEK 5.685 (21) (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 18062 Denmark ostämplad 1895-1935. All different, e.g. F 60-61, 83, 93, 154, 191, 198, Officials 9, postage due 5, 7, Post ferry 1, . Mostly good quality F SEK 4.940 (33) (Utrop ca €38 / $42) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 18063 Denmark postfrisk 1913-37. All different, e.g. F 161, 184-93, 214, 248, 266, 284, . Mostly good quality F SEK 5.100 (31) (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 18064 Denmark Used 1851-1906. All different, e.g. F 2-3, 5, 11, 20, 23, 34, 36, 44. Mostly good quality F SEK 5.010 (Utrop ca €38 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 18065 Denmark Used 1851-1905. All different, e.g. F 2-3, 6, 11-12, 14, 15(short perf), 20, 21(short corner), 23, 24(short perf), 34, . Mostly good quality F SEK 12.330 if no defects (Utrop ca €38 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 18066 Denmark Used 1864-1930. All different, e.g. F 34, 44, 50, 52, 67, 162, 164, 183, . Mostly good quality F SEK 5.080 (29) (Utrop ca €38 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 18067 Denmark Used 1913-37. All different, e.g. F 162, 176, 231, 243-45, 248, 262-66, PF 6, 24, TI 7, 9-10. Mostly good quality F SEK 5.050 (40) (Utrop ca €38 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 18068 Denmark Used 1914-55. Back-of-the-book, All different, e.g. L15, 23-24, PF 6-7, 24, TI 7, 9-10, Slesvig 11-14, Thule T1-5 . Mostly good quality F SEK 4.600 (33) (Utrop ca €38 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 18069 Denmark Used 1851–1874. All different, e.g. F 2-3, 5, 11-12, 20-21, and 23. Mostly good quality F SEK 4920 (13) (Utrop ca €38 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 18070 Denmark Used 1851–1875. All different, e.g. F 2-3, 5, 11-12, 20-21, and 29vm1. Mostly good quality F SEK 5200 (14) (Utrop ca €38 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 18071 Denmark Used 1851–1895. All different, e.g. F 2-3, 5, 11, 20, 30, and 34-36. Mostly good quality F SEK 5130 (15) (Utrop ca €38 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 18072 Denmark Used 1870–1915. All different, e.g. F 20, 30, 34-37, 44, 47-48, and 50. Mostly good quality F SEK 5160 (13) (Utrop ca €38 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 18073 Denmark Used 1870–1912. All different, e.g. F 30, 34-37, 44, 47-48, 50, 52, and 68. Mostly good quality F 6015 (17) (Utrop ca €38 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 18074 Denmark Used 1875–1906. All different, e.g. F 34, 36-37, 44, 47-48, 50, 52, and 67. Mostly good quality F SEK 5040 (12) (Utrop ca €38 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 18075 Denmark Used 1875–1915. All different, e.g. F 34, 36, 44, 47, 67-68, 85, 119 (block of four), 122, and 125. Mostly good quality F SEK 5180 (23) (Utrop ca €38 / $42) stämplad 400