11281 objekt hittade, visar sidan 455 av 565

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

Köp Klicka för foto 17036 Sweden postfrisk 1886–1920. All different, e.g. F 50-51, 75, 105-14, 120, 122-23, 126-35, 138. Mostly good quality F SEK 5.125 (39) (Utrop ca €37 / $41) 400
Köp Klicka för foto 17037 Sweden postfrisk 1920–36. All different, small coilstamps e.g. F 140Ccx, 142Acx, 142Ecxz, 145E, 149C, 152abz, 153, 166b, 168a+c, 170a+b. Mostly good quality F SEK 5.050 (27) (Utrop ca €37 / $41) 400
Köp Klicka för foto 17038 Sweden postfrisk 1920–36. All different, small coilstamps e.g. F 140Ccx, 142Acx, 142Ecxz, 145A+C+E, 152C, 153, 168b, 170a+b, 172a+174c, 175A. Mostly good quality F SEK 5.075 (25) (Utrop ca €37 / $41) 400
Köp Klicka för foto 17039 Sweden postfrisk 1920–36. All different, small coilstamps e.g. F 140Ccx, 145A+C+E, 168b, 172b, 174b+c, 175A, 177C, 178C, 188a. Mostly good quality F SEK 5.050 (2526) (Utrop ca €37 / $41) 400
Köp Klicka för foto 17040 Sweden ostämplad 1877-1914. All different, e.g. F 28, 31-32, 34, 42, 43ostämplad utan gummi, 44, 56, 58-59, 66. Mostly good quality F SEK 6.100 (14) (Utrop ca €37 / $41) 400
Köp Klicka för foto 17041 Sweden ostämplad 1877-1919. All different, e.g. F 28(short perf), 39, 44-45, 58-59. Mostly good quality F SEK 6.015 (14) (Utrop ca €37 / $41) 400
Köp Klicka för foto 17042 Sweden ostämplad 1877-1920. All different, e.g. F 28ostämplad utan gummi, 58, 77, 90-91, 96, 105-14, 126-35. Mostly good quality F SEK 4.830 (35) (Utrop ca €37 / $41) 400
Köp Klicka för foto 17043 Sweden ostämplad 1920-34. Small coil stamps, All different, e.g. F 140Acx, 141, 144Ccx+Ecxz, 145E, 148C, 149A151A+C, 154-58 . Mostly good quality F SEK 5.100 (29) (Utrop ca €37 / $41) 400
Köp Klicka för foto 17044 Sweden ostämplad 1920-34. Small coil stamps, All different, e.g. F 140Acx, 141, 145E, 148C, 149A, 151A?C, 154-55, 158-60, . Mostly good quality F SEK 5.050 (29) (Utrop ca €37 / $41) 400
Köp Klicka för foto 17045 Sweden ostämplad 1920-34. Small coil stamps, All different, e.g. F 141, 145E, 148C, 149A, 151A+C, 154-55, 158-59, 162cx, 167a. Mostly good quality F SEK 5.130 (27) (Utrop ca €37 / $41) 400
Köp Klicka för foto 17046 Sweden ostämplad 1920-34. Small coil stamps, All different, e.g. F 141, 145E, 148C, 149A, 151A+C, 154-55, 158-59, 163a, 167a, 171. Mostly good quality F SEK 5.185 (27) (Utrop ca €37 / $41) 400
Köp Klicka för foto 17047 Sweden ostämplad 1920-34. Small coil stamps, All different, e.g. F 141, 145E, 148C, 149A, 151A+C, 154-55, 171, 177C, 180b. Mostly good quality F SEK 5.080 (35) (Utrop ca €37 / $41) 400
Köp Klicka för foto 17048 Sweden ostämplad 1920-34. Small coil stamps, All different, e.g. F 141, 145E, 148C, 149A, 151A+C, 154-55, 171, 177C, 180b, 184. Mostly good quality F SEK 5.035 (35) (Utrop ca €37 / $41) 400
Köp Klicka för foto 17049 Sweden ostämplad 1920-34. Small coil stamps, All different, e.g. F 141, 145E, 148C, 149A, 151A+C, 154-55, 177C, 184, 187a, 189, 190a+b, 191a, 192b. Mostly good quality F SEK 6.470 (40) (Utrop ca €37 / $41) 400
Köp Klicka för foto 17050 Sweden postfrisk 1920–34. Small coil stamps, all different, e.g. F 140A + C + Ccx, 143Ea, 144A + C, 145E + Ecxz, 147, 149A + C, 168b, 174c. Mostly good quality F SEK 5.990 (27) (Utrop ca €37 / $41) 400
Köp Klicka för foto 17051 Sweden postfrisk 1920–34. Small coil stamps, all different, e.g. F 140A, 144C, 145C, 145E, 147, 149A + C, 151A + C, 168b, 172a. Mostly good quality F SEK 6.000 (23) (Utrop ca €37 / $41) 400
Köp Klicka för foto 17052 Sweden postfrisk 1920–36. Small coil stamps, all different, e.g. F 144C, 145E, 149C, 151A, 159a, 168b, 174c, 175C, 177C, 178C, 195. Mostly good quality F SEK 6.045 (24) (Utrop ca €37 / $41) 400
Köp Klicka för foto 17053 Sweden postfrisk 1920–36. Small coil stamps, all different, e.g. F 145A + C + E, 149C, 151A, 168b, 174c, 177C, 180b, 183a + b. Mostly good quality F SEK 6.045 (24) (Utrop ca €37 / $41) 400
Köp Klicka för foto 17054 Sweden postfrisk 1920–36. Small coil stamps, all different, e.g. F 145A + C + E, 149C, 168b, 174c, 178C, 183a, 185a, 187c, 191a, 193, 195. Mostly good quality F SEK 5.600 (23) (Utrop ca €37 / $41) 400
Köp Klicka för foto 17055 Sweden postfrisk 1918–69. Different booklets, GV 7 öre, Scheele, type I GVI 25 öre red, type II: 20 öre grey, 30 öre blue. Mostly good quality F SEK 3.465 (17) (Utrop ca €37 / $41) 400