3989 objekt hittade, visar sidan 33 av 200

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

Köp Klicka för foto 15539 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 postfrisk, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). F 2800 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 15540 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 postfrisk, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). F 2800 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 15541 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 postfrisk, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). F 2800 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Klicka för foto 15542 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 postfrisk, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). F 2800 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300 300
Köp Klicka för foto 15543 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 postfrisk, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). F 2800 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 15544 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 postfrisk-ostämplad, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). F 2800 (Utrop ca €38 / $42) postfrisk-ostämplad 400
Köp Klicka för foto 15545 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 postfrisk-ostämplad, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). F 2800 (Utrop ca €38 / $42) postfrisk-ostämplad 400
Köp Klicka för foto 15546 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 ostämplad, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). F 4.000 (Utrop ca €38 / $42) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 15547 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 ostämplad, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). 3 sets. F 2400 (Utrop ca €28 / $32) ostämplad 300
Köp Klicka för foto 15548 Sweden Facit 246-57 or Scott 251-62 used, 1936 Tercentenary of the Post Office SET (15). 9 sets. F 2250 (Utrop ca €28 / $32) stämplad 300
Köp Klicka för foto 15576K Sweden Facit 257, etc. cover, 15+30+40+45 öre + 1 kr on air mail cover sent from STOCKHOLM 24.11.36 to Brazil. (Utrop ca €28 / $32) på brev 300
Köp Klicka för foto 15588 Sweden Facit 259BC/CB postfrisk, 1938 Swedenborg par 3+4 och 4+3. 6 par av varje. Breda marginaler. F 2100 (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 15589 Sweden Facit 259BC/CB postfrisk, 1938 Swedenborg pair 3+4 and 4+3. Four pairs of each. F 1.400 (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 15590 Sweden Facit 259BC/CB used, 1938 Emanuel Swedenborg 10 öre violet, pair 3+4 and 4 + 3. 5 pair if each. Wide margins. F 3500 (Utrop ca €38 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 15600K Sweden Facit 260, 259A cover, 10+100 öre on registered special delivery cover sent from MALMÖ 5 19.3.38 to Denmark. Arrival pmk´s KØBENHAVN K 19.3.38 and CHARLOTTENLUND 19.3.38. (Utrop ca €23 / $26) på brev 250
Köp Klicka för foto 15607 Sweden Facit 261BC/CB or Scott 268 postfrisk, 1938 Nya Sverige-minnet 5 öre grön, par 3+4 och 4+3. 5 par av varje. F 2.750 (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 15612 Sweden Facit 261-62BC/CB or Scott 268-69 postfrisk, 1938 New Sweden 5+15 öre pairs 3+4 and 4+3 (4). Wide margins. F 2100 (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 15613 Sweden Facit 261-62BC/CB or Scott 268-69 postfrisk, 1938 Nya Sverige-minnet 5+15 öre par 3+4 och 4+3 (4). Breda marginaler. F 1350 (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 15614 Sweden Facit 261-62BC/CB or Scott 268-69 postfrisk, 1938 New Sweden 5+15 öre pairs 3+4 and 4+3 (4). Wide margins. F 1350 (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 15615 Sweden Facit 261-62BC/CB or Scott 268-69 postfrisk, 1938 New Sweden 5+15 öre pairs 3+4 and 4+3 (4). F 1350 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300