14221 objekt hittade, visar sidan 309 av 712

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

Köp Klicka för foto 12424 Sweden Facit Official Tj26e used, 10/24 öre with EXCELLENT cancellation LINKÖPING 11.12.1889. (Utrop ca €47 / $53) stämplad 500
Köp Klicka för foto 12425 Sweden Facit Official Tj26v used, 10/24 öre dark blue on yellow with very weak overprint at right. EXCELLENT cancellation WESTERBY 5.11.1889. (Utrop ca €28 / $32) stämplad 300
Köp Klicka för foto 12426 Sweden Facit Official Tj26v3 used, 10/24 öre dark blue on yellow, with two dots instead of I in FRIMÄRKE variety (pos 29). Fresh copy. F 500 (Utrop ca €28 / $32) stämplad 300
Köp Klicka för foto 12427P Sweden Facit Official Tj27 + 29 postfrisk, 1 + 4 öre vm krona. Båda i 50-block. F 1950 (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 12428K Sweden Facit Official Tj27, 31 cover, 2x1+8 öre on return receipt for a registered letter sent from RIMFORSA 28.3.12 to Bråkind. (Utrop ca €47 / $53) på brev 500
Köp Klicka för foto 12429 Sweden Facit Official Tj27-39 postfrisk, SET vm krona + streck(28). F 1850 (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 12430 Sweden Facit Official Tj27-39 postfrisk, SET vm krona + streck(28). F 1850 (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 12431 Sweden Facit Official Tj27-39 postfrisk, SET vm krona + streck(28). F 1850 (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 12432 Sweden Facit Official Tj27-39 postfrisk, SET vm krona (13). F 1400 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 12433 Sweden Facit Official Tj27-39 postfrisk, SET vm krona (13). F 1400 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 12434 Sweden Facit Official Tj27-39 postfrisk-ostämplad, SET vm krona (13). (Utrop ca €19 / $21) postfrisk-ostämplad 200
Köp Klicka för foto 12435 Sweden Facit Official Tj27-39 ostämplad, SET vm krona (13). 6 serier. F 3.600 (Utrop ca €28 / $32) ostämplad 300
Köp Klicka för foto 12436 Sweden Facit Official Tj27-39 used, SET vm krona (13). 19 serier. F 6.650 (Utrop ca €66 / $74) stämplad 700
Köp Klicka för foto 12437 Sweden Facit Official Tj27-39 used, SET watermark crown (13). 9 sets. F 3150 (Utrop ca €38 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 12438 Sweden Facit Official Tj27-39 used, SET watermark crown (13). Five sets of each stamp. F 3.700 (Utrop ca €38 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 12439 Sweden Facit Official Tj27-54 postfrisk, SET watermark crown (13) and watermark lines (15). F 1.850 (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 12440 Sweden Facit Official Tj27-54 postfrisk-ostämplad, SET vm krona (13) och streck (15). Fyra kompletta serier. F 3300 (Utrop ca €38 / $42) postfrisk-ostämplad 400
Köp Klicka för foto 12441 Sweden Facit Official Tj27-54 ostämplad, SET watermark crown (13) and watermark wavy lines SET (15). 4 sets of each watermarks. F 3320 (Utrop ca €38 / $42) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 12442 Sweden Facit Official Tj27-54 used, SET watermark crown (13), set watermark lines (15). 7 sets of each. F 5.180 (Utrop ca €38 / $42) stämplad 400
Köp Klicka för foto 12443K Sweden Facit Official Tj30-36vm used, 5–30 öre inverted vm crown short SET (4) + 2 stamps with carton paper. F 2380 (Utrop ca €47 / $53) stämplad 500