3989 objekt hittade, visar sidan 84 av 200

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

Köp Klicka för foto 17633 Sweden ostämplad 1858-1918. All different, e.g. F 55,58-59, 67, 77, 96, 115, 121, 126-35. Mostly good quality F SEK 5.220 (36) (Utrop ca €38 / $42) 400
Köp Klicka för foto 17634 Sweden ostämplad 1920-36. Small coilstamps. All different, e.g. F 141, 145E, 148C, 149A, 151A+C, 154, 154bz, 155, 157-59. Mostly good quality F SEK 5.040 (24) (Utrop ca €38 / $42) 400
Köp Klicka för foto 17635 Sweden ostämplad 1877-1903. All different, e.g. F 28, 43-45, 48ostämplad utan gummi, 55-58, 58vm1. Mostly good quality F SEK 5.255 (13) (Utrop ca €38 / $42) 400
Köp Klicka för foto 17636 Sweden ostämplad 1886-1916. All different, e.g. F 45ostämplad utan gummi, 55-59, 58vm1, 67, 90-91, 105-14. Mostly good quality F SEK 5.065 (26) (Utrop ca €38 / $42) 400
Köp Klicka för foto 17637 Sweden ostämplad 1877-1919. All different, e.g. F 28ostämplad utan gummi, 29ostämplad utan gummi, 44, 45ostämplad utan gummi, 49, 55, 58-59. Mostly good quality F SEK 5.140 (15) (Utrop ca €38 / $42) 400
Köp Klicka för foto 17638 Sweden ostämplad 1877-1919. All different, e.g. F 28ostämplad utan gummi, 44, 55, 65, 77, 90-91. Mostly good quality F SEK 5.035 (14) (Utrop ca €38 / $42) 400
Köp Klicka för foto 17639 Sweden ostämplad 1920-36. All different, e.g. F 141, 149A, 151A+C, 152Abz, 154-55, 157-58, 160, 162cx, 167a. Mostly good quality F SEK 5.020 (31) (Utrop ca €38 / $42) 400
Köp Klicka för foto 17640 Sweden ostämplad 1920-36. All different, e.g. F 141, 149A, 151A+C, 155, 158, 160, 167a, 171, 180b. Mostly good quality F SEK 5.005 (34) (Utrop ca €38 / $42) 400
Köp Klicka för foto 17641 Sweden ostämplad 1920-36. All different, e.g. F 141, 149A, 151A+C, 155, 167a, 180b, 184, 187a, 190a+b, 191a. Mostly good quality F SEK 5.105 (37) (Utrop ca €38 / $42) 400
Köp Klicka för foto 17642 Sweden postfrisk 1920-34. All different, e.g. F 140A+C, 143Ea, 147, 149A+C, 151A+C, 152C. Mostly good quality F SEK 5.045 (18) (Utrop ca €38 / $42) 400
Köp Klicka för foto 17643 Sweden postfrisk 1920-34. All different, e.g. F 143Ea, 149A+C, 151A+C, 152Abz, 153. Mostly good quality F SEK 5.080 (15) (Utrop ca €38 / $42) 400
Köp Klicka för foto 17644 Sweden postfrisk 1920-34. All different, e.g. F 149A+C, 151A, 152C+Cbz, 153, 153bz, 155, 165cc. Mostly good quality F SEK 5.060 (15) (Utrop ca €38 / $42) 400
Köp Klicka för foto 17645 Sweden postfrisk 1920-36. All different, e.g. F 149A, 151A, 152C, 153, 153bz, 156, 168a, 170b. Mostly good quality F SEK 4.975 (15) (Utrop ca €38 / $42) 400
Köp Klicka för foto 17646 Sweden postfrisk 1920-36. All different, e.g. F 149A, 151A, 152C, 153, 156-57, 168a, 174c. Mostly good quality F SEK 5.015 (15) (Utrop ca €38 / $42) 400
Köp Klicka för foto 17647 Sweden postfrisk 1920-36. All different, e.g. F 149A, 151A, 152C, 153, 156, 162, 166c, 168a, 174c. Mostly good quality F SEK 5.005 (16) (Utrop ca €38 / $42) 400
Köp Klicka för foto 17648 Sweden postfrisk 1920-36. All different, e.g. F 149A, 151A, 168a, 160d, 170b, 172b, 174c, 175A, 176A+C. Mostly good quality F SEK 5.025 (16) (Utrop ca €38 / $42) 400
Köp Klicka för foto 17649 Sweden postfrisk 1945–71. Booklets 13 each, mostly different, among all Red Cross 1945, Zorn, and Pilo. Fine quality F SEK 2.265 (Utrop ca €38 / $42) 400
Köp Klicka för foto 17650 Sweden ostämplad. LANDSTORM. 19 olika inkl. F 123–25 etc. F ca 3700. (Utrop ca €38 / $42) 400
Köp Klicka för foto 17651 Sweden postfrisk 1920–36. All different, e.g. F 151A, 152Cbz, 153, 166b, 168a, 170a+b, 172a+b, 174a+c, 183a, 195. Mostly good quality. F SEK 5.740 (23) (Utrop ca €38 / $42) 400
Köp Klicka för foto 17652 Sweden postfrisk 1920–36. All different, e.g. F 151A, 153, 168a, 170a+b, 172a+b, 178C, 180a, 181a, 183a, 195. Mostly good quality. F SEK 6.040 (23) (Utrop ca €38 / $42) 400