3989 objekt hittade, visar sidan 50 av 200

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

Köp Klicka för foto 16592 Sweden Facit 464 used, 1957 Rock Carvings 80 öre green. EXCELLENT cancellation SKARA 19.9.66. (Utrop ca €14 / $16) stämplad 150
Köp Klicka för foto 16593 Sweden Facit 464 used, 1957 Rock Carvings 80 öre green. EXCELLENT cancellation STOCKHOLM 42 23.3.64. (Utrop ca €9 / $11) stämplad 100
Köp Klicka för foto 16597 Sweden Facit 467D1 used, 1955 Stamp Centenary 25 öre blue, corner-cut left and up. EXCELLENT cancellation TORSHÄLLA 25.2.71. (Utrop ca €14 / $16) stämplad 150
Köp Klicka för foto 16600 Sweden Facit 468 used, 1955 Stamp Centenary 40 öre green. EXCELLENT cancellation MÖRRUM 13.9.55. (Utrop ca €9 / $11) stämplad 100
Köp Klicka för foto 16603 Sweden Facit 471 used, 1955 Stockholmia-55 3 öre green. EXCELLENT cancellation STOCKHOLM 13.11.57. (Utrop ca €14 / $16) stämplad 150
Köp Klicka för foto 16604 Sweden Facit 471-75 postfrisk, 1955 Stockholmia -55 SET . Five sheets of nine stamps. F 1000 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 16605 Sweden Facit 471-75 postfrisk, 1955 Stockholmia -55 SET (45). Sheet of nine stamps with margins from the five values. F 1000 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 16606 Sweden Facit 472 used, 1955 Stockholmia-55 4 öre blue. EXCELLENT cancellation STOCKHOLM 30.8.55. (Utrop ca €14 / $16) stämplad 150
Köp Klicka för foto 16608 Sweden Facit 474 used, 1955 Stockholmia-55 8 öre yellow. EXCELLENT cancellation STOCKHOLM 30.8.55. (Utrop ca €14 / $16) stämplad 150
Köp Klicka för foto 16609 Sweden Facit 475 used, 1955 Stockholmia-55 24 öre red. EXCELLENT cancellation STOCKHOLM 30.8.55. (Utrop ca €14 / $16) stämplad 150
Köp Klicka för foto 16611 Sweden Facit 477 used, 1955 Atterbom 1.40 Kr brown. EXCELLENT cancellation TJÄLLMO 28.9.56. (Utrop ca €9 / $11) stämplad 100
Köp Klicka för foto 16614 Sweden Facit 483A used, 1956 Centennary of Swedish Railways 10 öre olive-green. EXCELLENT cancellation VISBY 1 18.12.56. (Utrop ca €9 / $11) stämplad 100
Köp Klicka för foto 16615 Sweden Facit 483B used, 1956 Centennary of Swedish Railways 10 öre olive-green. EXCELLENT cancellation UMEÅ 1 10.9.59. (Utrop ca €9 / $11) stämplad 100
Köp Klicka för foto 16619 Sweden Facit 488A used, 1958 Sea and Helicopter Mail 30 öre blue. EXCELLENT cancellation HYSSNA 2.6.58. (Utrop ca €9 / $11) stämplad 100
Köp Klicka för foto 16622 Sweden Facit 496 used, 1958 Centenary of Ingot Steel 1,70 Kr brown. EXCELLENT cancellation MOTALA VERKSTAD 3.10.58. (Utrop ca €9 / $11) stämplad 100
Köp Klicka för foto 16623 Sweden Facit 497B used, 1958 Selma Lagerlöf 20 öre red. EXCELLENT cancellation HÄGERSTEN 1.1.59. (Utrop ca €9 / $11) stämplad 100
Köp Klicka för foto 16624 Sweden Facit 502A used, 1959 Centenary of the Red Cross 30+10 öre red. EXCELLENT cancellation TOLLARP 6.2.60. (Utrop ca €14 / $16) stämplad 150
Köp Klicka för foto 16625 Sweden Facit 502BB used, 1959 Centenary of the Red Cross 30+10 öre red, pair. EXCELLENT cancellation TOLLARP 6.2.59. (Utrop ca €14 / $16) stämplad 150
Köp Klicka för foto 16626 Sweden Facit 505B used, 1959 Centenary of the Crown Forest Board 30 öre green. EXCELLENT cancellation SVANSTEIN 15.12.59. (Utrop ca €9 / $11) stämplad 100
Köp Klicka för foto 16627 Sweden Facit 505BB used, 1959 Centenary of the Crown Forest Board 30 öre green, pair. EXCELLENT cancellation SÖDERTELJE 1 06.11.81. (Utrop ca €14 / $16) stämplad 150