11328 objekt hittade, visar sidan 40 av 567

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

Köp Klicka för foto 3789 Sweden postfrisk 1886-1916. All different, e.g. F 41, 44, 57, 66-67, 75-76, 85, 88-90, 105-09, 111-14. Mostly good quality F SEK 6.335 (Utrop ca €56 / $63) 600
Köp Klicka för foto 3790 Sweden postfrisk 1891-1916. All different, e.g. F 66-67, 75, 105-110, 112-14, 115, 117, 119-20, 122. Mostly good quality F SEK 6.025 (Utrop ca €56 / $63) 600
Köp Klicka för foto 3791 Sweden postfrisk 1920-36. Small coilstamps. All different, e.g. F 168b, 174c, 184, 187c, 190a, 191a, 193-95. Mostly good quality F SEK 5.350 (19) (Utrop ca €56 / $63) 600
3792K Sweden postfrisk/ostämplad. Lot ring type - 1930ies, e.g. F52 x 10, 126 x 15, 130 x 15, 134 x 15, 176A, 147, 151C. Majority postfrisk. (120) (Utrop ca €56 / $63) 600
Köp 3794A Sweden postfrisk collection 1960-85 2 in SAFE album with stamp mounts. Almost cpl. (Utrop ca €56 / $63) 600
3795A Sweden postfrisk. Almost complete collection 1945-76 in Schaubek album. (1900) (Utrop ca €56 / $63) 600 600
3796A Sweden postfrisk/ostämplad. Coll/accumulation OII-1971 incl. some coil stamps and better 1924-years, BC/CB-pairs incl. 320CB and 324CBpostfrisk etc. (Utrop ca €56 / $63) 600 600
Köp 3797A Sweden postfrisk collection 1920-72 in large stockbook. Fine quality (over 400) (Utrop ca €56 / $63) 600
Köp 3798MC Sweden postfrisk accumulation 1960-69, 3-10 sets incl. booklets. (Utrop ca €56 / $63) 600
Köp Klicka för foto 3799 Sweden ostämplad 1920-36. Small coilstamps. All different, e.g. F 149A, 151A+C, 154-55, 167b, 168c, 177C, 180b, 184, 186b, 187a, 190a+b, 191a, 192b, . Mostly good quality F SEK 6.730 (35) (Utrop ca €47 / $52) 500
Köp Klicka för foto 3800 Sweden postfrisk 1891-1920. All different, e.g. F 57, 66-67, 75-76, 85, 105-14, 126-35, 136-38. Mostly good quality F SEK 5.915 (39) (Utrop ca €47 / $52) 500
Köp Klicka för foto 3801 Sweden postfrisk 1891-1920. All different, e.g. F 66-67, 75-76, 105-14, 117, 120, 122-23, 136-38. Mostly good quality F SEK 6.295 (39) (Utrop ca €47 / $52) 500
Köp Klicka för foto 3802 Sweden ostämplad 1858-1903. All different, e.g. F 9, 49, 55-56, 56v1, 58-59, 60(crease). Mostly good quality (Utrop ca €47 / $52) 500
Köp Klicka för foto 3803 Sweden ostämplad 1858-1918. All different, e.g. F 55,58-59, 67, 77, 96, 115, 121, 126-35. Mostly good quality F SEK 5.220 (36) (Utrop ca €47 / $52) 500
Köp Klicka för foto 3804 Sweden ostämplad 1920-36. Small coilstamps. All different, e.g. F 141, 145E, 148C, 149A, 151A+C, 154, 154bz, 155, 157-59. Mostly good quality F SEK 5.040 (24) (Utrop ca €47 / $52) 500
Köp Klicka för foto 3805 Sweden postfrisk 1920-36. Small coilstamps. All different, e.g. F 142Acx, 145E, 146E, 149A+C, 151C, 152Cbz, 153. Mostly good quality F SEK 5.055 (23) (Utrop ca €47 / $52) 500
Köp Klicka för foto 3806 Sweden postfrisk 1920-36. Small coilstamps. All different, e.g. F 145C, 156, 162, 168b+d, 170a+b, 172a+b. Mostly good quality F SEK 5.055 (20) (Utrop ca €47 / $52) 500
Köp Klicka för foto 3807 Sweden postfrisk 1920-36. Small coilstamps. All different, e.g. F 145C, 168b, 174b+c, 177Ac, 180a+b, 181a, 183a, 186a . Mostly good quality F SEK 4.970 (20) (Utrop ca €47 / $52) 500
3808K Sweden postfrisk lot 1891-1930 on stock cards. 5 stockcards, mostly from the coil stamp period. Vey high catalog value. Mostly fine quality (110) (Utrop ca €47 / $52) 500 550
Köp 3809A Sweden postfrisk/ostämplad. Collection Circle types-1975 incl. e.g. many booklet-panes and some booklets etc. Also one def. black local stamp ostämplad utan gummi. (1400) (Utrop ca €47 / $52) 500