14221 objekt hittade, visar sidan 399 av 712

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

Köp Klicka för foto 14224 Sweden Facit 117 postfrisk, 1916 Landstorm II 5+FEM / 5 öre brun. Fyrblock. Nära sned centrering. F 2400 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 14225 Sweden Facit 117 postfrisk, 1916 Landstorm II 5+FEM / 5 öre brun. Fyrblock. Nära sned centrering. F 2400 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 14226 Sweden Facit 119 postfrisk, 1916 Landstorm II 5+FEMTON / 12 öre röd. Nioblock. F 8550 (Utrop ca €57 / $63) postfrisk 600
Köp Klicka för foto 14227 Sweden Facit 120 postfrisk, 1916 Landstorm II 10+TJUGO / 20 öre blå. Fyrblock. Nära sned centrering. F 1800 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 14228 Sweden Facit 120 postfrisk, 1916 Landstorm II 10+TJUGO / 20 öre blå. Fyrblock. Nära sned centrering. F 1800 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 14229 Sweden Facit 120 postfrisk, 1916 Landstorm II 10+TJUGO / 20 öre blå. Fyrblock. F 1800 (Utrop ca €24 / $26) postfrisk 250
Köp Klicka för foto 14230 Sweden Facit 124 postfrisk, 1916 Landstorm II 10+NITTIO / 1 kr blå/brun. Nära sned centrering. F 2000 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 14231 Sweden Facit 124 postfrisk, 1916 Landstorm II 10+NITTIO / 1 kr blå/brun. Nära sned centrering. F 2000 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 14232 Sweden Facit 124 postfrisk, 1916 Landstorm II 10+NITTIO / 1 kr blue/brown. F 2000 (Utrop ca €28 / $32) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 14233 Sweden Facit 124 used, 1916 Landstorm II 10+NITTIO / 1 kr blue/brown. EXCELLENT cancellation ÖSTERSUND 18.12.18. F 3500 (Utrop ca €190 / $210) stämplad 2000
Köp Klicka för foto 14234 Sweden Facit 125 postfrisk, 1916 Landstorm II 10+4,90 / 5 kr blue. Good centering. F 1800 (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 14235 Sweden Facit 125 used, 1916 Landstorm II 10+4,90 / 5 kr blue. Superb cancellation STOCKHOLM 10.10.18. F 3000 (Utrop ca €140 / $160) stämplad 1500
Köp Klicka för foto 14236K Sweden Facit 126 cover, 1916 Landstorm III 7+3 / 5+FEM / 2 öre orange. Two copies together with 1 öre on cover sent from STOCKHOLM 26.11.19 to Söderhamn. F 400 (Utrop ca €19 / $21) på brev 200
Köp Klicka för foto 14237 Sweden Facit 126-35 postfrisk, 1916 Landstorm III SET (10). 4 ea sheet of four. F 3.000 (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 14238 Sweden Facit 126-35 postfrisk, 1916 Landstorm III SET (10). Seven sets. F 5.250 (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 14239 Sweden Facit 126-35 postfrisk, 1916 Landstorm III SET (10). F 3000 (Utrop ca €38 / $42) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 14240 Sweden Facit 126-35 ostämplad, 1916 Landstorm III SET (10). 11 sets. F 2.640 (Utrop ca €38 / $42) ostämplad 400
Köp Klicka för foto 14241 Sweden Facit 126-35 ostämplad, 1916 Landstorm III SET (10). 5 sets. F 1200 (Utrop ca €28 / $32) ostämplad 300
Köp Klicka för foto 14242 Sweden Facit 126-35 ostämplad, 1916 Landstorm III SET (10). 8 serier. F 1920 (Utrop ca €19 / $21) ostämplad 200
Köp Klicka för foto 14243 Sweden Facit 126-35 used, 1916 Landstorm III SET (10). 16 sets in sheets of four. F < 2.400 (Utrop ca €38 / $42) stämplad 400