Senaste uppdateringen gjordes 22 september kl. 14:46.

11281 objekt hittade, visar sidan 29 av 565

Bjud Foto Lot Beskrivning Status Utrop

Lägg bud 574SA Denmark Mostly stämplad. Four albums with 1000s of stamps classic–modern incl some better + few other areas. (Utrop ca €46 / $51) Mest stämplad 500
Lägg bud 575EC Denmark Mostly stämplad Classic–modern in box. Six to seven remainder collections. Mostly good quality (4000) (Utrop ca €46 / $51) Mest stämplad 500
Lägg bud 576BB Denmark postfrisk. CHRISTMAS STAMPS. Collection stamps, booklets, and sheets 1904–2017 in three binders incl duplicates, e.g. more than 100 full sheets 1960–2017. Also some Aaland Islands and Greenland etc. (Utrop ca €46 / $51) postfrisk 500
Lägg bud Klicka för foto 577 Denmark ostämplad 1904–28. All different, e.g. F 60, 66, 72, 74, 122-30, 141, 144, 154, and 156. Mostly good quality F SEK 5030 (34) (Utrop ca €37 / $41) ostämplad 400
Lägg bud Klicka för foto 578 Denmark ostämplad 1907–34. All different, e.g. F 72, 122, 127, 184-93, 201-12 (sheets), 213-15, and 267-72. Mostly good quality F SEK 5190 (49) (Utrop ca €37 / $41) ostämplad 400
Lägg bud Klicka för foto 579 Denmark Used 1851–1874. All different, e.g. F 2-3, 5, 11-12, 20-21, and 23. Mostly good quality F SEK 4920 (13) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Lägg bud Klicka för foto 580 Denmark Used 1851–1875. All different, e.g. F 2-3, 5, 11-12, 20-21, and 29vm1. Mostly good quality F SEK 5200 (14) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Lägg bud Klicka för foto 581 Denmark Used 1851–1895. All different, e.g. F 2-3, 5, 11, 20, 30, and 34-36. Mostly good quality F SEK 5130 (15) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Lägg bud Klicka för foto 582 Denmark Used 1870–1915. All different, e.g. F 20, 30, 34-37, 44, 47-48, and 50. Mostly good quality F SEK 5160 (13) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Lägg bud Klicka för foto 583 Denmark Used 1875–1906. All different, e.g. F 34, 36-37, 44, 47-48, 50, 52, and 67. Mostly good quality F SEK 5040 (12) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Lägg bud Klicka för foto 584 Denmark Used 1875–1915. All different, e.g. F 34, 36, 44, 47, 67-68, 85, 119 (block of four), 122, and 125. Mostly good quality F SEK 5180 (23) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Lägg bud Klicka för foto 585 Denmark Used 1875–1928. All different, e.g. F 34, 36, 44, 67-68, 122, 125, 144, and 162. Mostly good quality F SEK 5185 (26) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Lägg bud Klicka för foto 586 Denmark Used 1904–28. All different, e.g. F 67, 122, 144, 162, 164, and 168-69. Mostly good quality F SEK 5125 (28) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Lägg bud Klicka för foto 587 Denmark Used 1913–30. All different, e.g. F 144, 162, 181, 183, 199-212, 231, 243-45, and 246-55. Mostly good quality F SEK 5050 (49) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Lägg bud Klicka för foto 588 Denmark Used 1871–1930. Back of the book material. All different, e.g. Tj 2, 6, 9, 14, Postage Due 1-9, 14-15, PF 1-3, and 6. Mostly good quality F SEK 5090 (32) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Lägg bud Klicka för foto 589 Denmark Used 1871–1930. Back of the book material. All different, e.g. Tj 2, 6, 9, 14, L 15, PF 2-3, 6-7, 24, TI 7, and 9. Mostly good quality F SEK 5085 (34) (Utrop ca €37 / $41) stämplad 400
Lägg bud Klicka för foto 590 Denmark ostämplad 1858–1934. All different, e.g. F 7, 35, 44-45, 48, 68, 83, 110TB1+2, 127, 132sx1+2, and 191. Mostly good quality F SEK 4950 (25) (Utrop ca €37 / $41) ostämplad 400
Lägg bud Klicka för foto 591 Denmark ostämplad 1905–24. All different, e.g. F 127, 141, 144-45, 150b, 154, 165-66, 191, and 198. Mostly good quality F SEK 5030 (21) (Utrop ca €37 / $41) ostämplad 400
Lägg bud Klicka för foto 592 Denmark ostämplad 1905–45. All different, e.g. F 267 TB1+2, 269-270 TB1+2, 280H1-3, Tj9, L5, L7, PF2b, and PF6-7. Mostly good quality F SEK 4970 (32) (Utrop ca €37 / $41) ostämplad 400
Lägg bud Klicka för foto 593 Denmark postfrisk 1875–1930. All different, e.g. F 30, 42, 47, 59-60, 65, 68, 71-72, 74, and 82. Mostly good quality F SEK 5025 (22) (Utrop ca €37 / $41) postfrisk 400