Senaste uppdateringen gjordes 22 september kl. 14:46.

11281 objekt hittade, visar sidan 12 av 565

Bjud Foto Lot Beskrivning Status Utrop

Lägg bud Klicka för foto 234 Sweden postfrisk 1886-1916. All different, e.g. F 41, 44, 57, 66-67, 75-76, 85, 88-90, 105-09, 111-14. Mostly good quality F SEK 6.335 (Utrop ca €37 / $41) 400
Lägg bud Klicka för foto 235 Sweden postfrisk 1891-1916. All different, e.g. F 66-67, 75, 105-110, 112-14, 115, 117, 119-20, 122. Mostly good quality F SEK 6.025 (Utrop ca €37 / $41) 400
Lägg bud Klicka för foto 236 Sweden postfrisk 1920-36. Small coil stamps. All different, e.g. F 168b, 174c, 184, 187c, 190a, 191a, 193-95. Mostly good quality F SEK 5.350 (19) (Utrop ca €37 / $41) 400
Lägg bud Klicka för foto 237 Sweden ostämplad 1877-1891. All different, e.g. F 28, 29ostämplad utan gummi, 32, 39, 42, 43ostämplad utan gummi, 44. Mostly good quality F SEK 5.010 (8) (Utrop ca €37 / $41) 400
Lägg bud Klicka för foto 238 Sweden ostämplad 1877-1919. All different, e.g. F 28ostämplad utan gummi, 29ostämplad utan gummi, 44, 45ostämplad utan gummi, 49, 55, 58-59. Mostly good quality F SEK 5.140 (15) (Utrop ca €37 / $41) 400
Lägg bud Klicka för foto 239 Sweden ostämplad 1877-1919. All different, e.g. F 28ostämplad utan gummi, 44, 55, 65, 77, 90-91. Mostly good quality F SEK 5.035 (14) (Utrop ca €37 / $41) 400
Lägg bud Klicka för foto 240 Sweden ostämplad 1920-34. All different, e.g. F 141, 141bz, 148C, 149A, 149Abz, 151A+C, 152Abz, 153bz, 154-55, 156-57. Mostly good quality F SEK 5.015 (29) (Utrop ca €37 / $41) 400
Lägg bud Klicka för foto 241 Sweden ostämplad 1920-36. All different, e.g. F 141, 149A, 151A+C, 152Abz, 154-55, 157-58, 160, 162cx, 167a. Mostly good quality F SEK 5.020 (31) (Utrop ca €37 / $41) 400
Lägg bud Klicka för foto 242 Sweden ostämplad 1920-36. All different, e.g. F 141, 149A, 151A+C, 155, 158, 160, 167a, 171, 180b. Mostly good quality F SEK 5.005 (34) (Utrop ca €37 / $41) 400
Lägg bud Klicka för foto 243 Sweden ostämplad 1920-36. All different, e.g. F 141, 149A, 151A+C, 155, 167a, 180b, 184, 187a, 190a+b, 191a. Mostly good quality F SEK 5.105 (37) (Utrop ca €37 / $41) 400
Lägg bud Klicka för foto 244 Sweden postfrisk 1886-1916. All different, e.g. F 41, 44, 66-67, 75-76, 85, 88-90, . Mostly good quality F SEK 5.065 (22) (Utrop ca €37 / $41) 400
Lägg bud Klicka för foto 245 Sweden postfrisk 1920-34. All different, e.g. F 140A+C, 143Ea, 147, 149A+C, 151A+C, 152C. Mostly good quality F SEK 5.045 (18) (Utrop ca €37 / $41) 400
Lägg bud Klicka för foto 246 Sweden postfrisk 1920-34. All different, e.g. F 143Ea, 149A+C, 151A+C, 152Abz, 153. Mostly good quality F SEK 5.080 (15) (Utrop ca €37 / $41) 400
Lägg bud Klicka för foto 247 Sweden postfrisk 1920-34. All different, e.g. F 149A+C, 151A, 152C+Cbz, 153, 153bz, 155, 165cc. Mostly good quality F SEK 5.060 (15) (Utrop ca €37 / $41) 400
Lägg bud Klicka för foto 248 Sweden postfrisk 1920-36. All different, e.g. F 149A, 151A, 152C, 153, 153bz, 156, 168a, 170b. Mostly good quality F SEK 4.975 (15) (Utrop ca €37 / $41) 400
Lägg bud Klicka för foto 249 Sweden postfrisk 1920-36. All different, e.g. F 149A, 151A, 152C, 153, 156-57, 168a, 174c. Mostly good quality F SEK 5.015 (15) (Utrop ca €37 / $41) 400
Lägg bud Klicka för foto 250 Sweden postfrisk 1920-36. All different, e.g. F 149A, 151A, 152C, 153, 156, 162, 166c, 168a, 174c. Mostly good quality F SEK 5.005 (16) (Utrop ca €37 / $41) 400
Lägg bud Klicka för foto 251 Sweden postfrisk 1920-36. All different, e.g. F 149A, 151A, 168a, 160d, 170b, 172b, 174c, 175A, 176A+C. Mostly good quality F SEK 5.025 (16) (Utrop ca €37 / $41) 400
Lägg bud Klicka för foto 252 Sweden postfrisk 1920-36. All different, e.g. F 149A, 168a, 170b, 174c, 177C, 180a, 183a, 187c, 191a, 195. Mostly good quality F SEK 5.055 (21) (Utrop ca €37 / $41) 400
Lägg bud 253MC Sweden postfrisk accumulation 1960-69, 3-10 sets incl. booklets. (Utrop ca €37 / $41) 400