Lot Beskrivning Status Utrop
1018SF Poland postfrisk/ostämplad/stämplad. Coll/accumulation 1918-90´s in two Schaubek- and four minor albums+ leaves. 1000´s of stamps incl. many mini sheets. (Utrop ca € 57 / $65) postfrisk/ostämplad/stämplad 600 600