Lot Description Status Reserve
8908K Sweden Cover collection LÖSEN1900-1910-tal. Brev och brevkort, de allra flesta från utlandet, med stämplar, noteringar, samt ett par med frimärken. Somewhat mixed quality. (18) (Reserve approx. € 51 / $63) 500
(*) The column "Opening bid" is updated 1-2 times a day.

Return to the search results