Lot Description Status Reserve
8892K Sweden Cancellations collection M-LÄN. Läsbara-prakt-/LYX-stämplar på Ringtyp, de flesta olika sett ur kombinationen ort/stämpeltyp/märke, inkl. ett 40-tal tn. 14, bl.a. en F 27. Även två tjänste. Somewhat mixed quality. (73) (Reserve approx. € 100 / $130) 1000

Return to the search results