Lot Description Status Reserve
8885K Sweden Cancellations collection E-LÄN. Läsbara-prakt-/LYX-stämplar på Ringtyp, de flesta olika sett ur kombinationen ort/stämpeltyp/märke, inkl. ett 40-tal tn. 14, varav 2×F 27. Även två tjänstemärken. Somewhat mixed quality. (80) (Reserve approx. € 120 / $150) 1200
(*) The column "Opening bid" is updated 1-2 times a day.

Return to the search results