Lot Description Status Reserve
8875K Sweden Cancellations collection D-LÄN. Försändelser Oscar-1940-tal, inkl. ett svarskort samt ett obeställbart brev med stämplar OKÄND AV BREVBÄRARNE I NYKÖPING samt OKÄND UTAN NÄRMARE ADRESS. (13) (Reserve approx. € 30 / $38) 300
(*) The column "Opening bid" is updated 1-2 times a day.

Return to the search results