Lot Description Status Reserve
5504 Sweden Facit 9c3 or Scott 8 used, 12 öre blå, 1865 års tandning. LYX-stämplat KALMAR 15.4.1868. Ett par naggade tänder. (Reserve approx. € 20 / $25) used 200 200

Return to the search results