Lot Description Status Reserve
182 Sverige Facit 9c3 eller Scott 8 stpl, 12 öre blå, 1865 års tandning. LYX-stämplat KALMAR 15.4.1868. Ett par naggade tänder. (Reserve approx. € 30 / $35) used 300

Return to the search results