Snabbval – Internationell auktion 366:

10605 objekt hittade, visar sidan 29 av 531

Restförsäljning Internationell auktion 366 + Anbudsauktion

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

563 Överflyttad till kommande auktion
564 Överflyttad till kommande auktion
565 Överflyttad till kommande auktion
566 Överflyttad till kommande auktion
567 Överflyttad till kommande auktion
568 Överflyttad till kommande auktion
569 Överflyttad till kommande auktion
570 Överflyttad till kommande auktion
571 Överflyttad till kommande auktion
572 Överflyttad till kommande auktion
573 Överflyttad till kommande auktion
574K Sweden postfrisk/ostämplad. Small lot of 6 unsold lots e.g. two missperfed booklets EUROPA 1991, Paris forgeries, nice postfrisk copy 20 kr Swans, ostämplad 5 kr Castle and more. (Utrop ca € 48 / $53) 500 500
575P Sweden postfrisk collection/accumulation. Tre kronor on 13 Safe-leaves with stamp mounts. Fine quality (280) (Utrop ca € 48 / $53) 500 500
576 Överflyttad till kommande auktion
577A Sweden postfrisk collection/accumulation 1891-1939 in visir album. From Oscar II (5 öre grön) to Gustaf V 10 öre volet, small figures, MNH blocks of 4 with or without wm, varieties etc. A few blocks only mint. Most of the block described. Mostly fine quality (>700) (Utrop ca € 48 / $53) 500 500
578A Sweden postfrisk lot in two visir albums. with stamp collection c. 1943-85 and booklets. (Utrop ca € 48 / $53) 500 500
579 Överflyttad till kommande auktion
580CB Sweden Mostly postfrisk accumulation. 6 albums/stockbboks/binders incl 2 visir albums with quite many stamps incl e.g. officials and some coil stamp period. Two binders include Swedish covers. (Utrop ca € 48 / $53) 500 500
581MB Sweden postfrisk lot. most booklets e.g. H 211 A and HA 1 R/O and some Dag Hammarskjöld stamps diff. countries. (Utrop ca € 48 / $53) 500 550
582 Överflyttad till kommande auktion