9238 objekt hittade, visar sidan 31 av 462

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

Köp Klicka för foto 603K Sweden Facit Booklet H41b A O BC postfrisk, Inverted stamp attachment. The front of the cover slightly folded. F 17000 (Utrop ca € 96 / $110) postfrisk 1000
Köp Klicka för foto 604K Sweden Facit Booklet H43A BC postfrisk, Inverted stamp attachment. The front of the cover slightly folded. F 8400 (Utrop ca € 48 / $56) postfrisk 500
Köp Klicka för foto 605K Sweden Facit Booklet H43BC postfrisk, Ordinary stamp attachment. F 7000 (Utrop ca € 67 / $79) postfrisk 700
Klicka för foto 606K Sweden Facit Booklet H52b BB postfrisk, F 4200 (Utrop ca € 48 / $56) postfrisk 500 500
607 Utgår
Klicka för foto 608K Sweden Facit Booklet H100 postfrisk, 1953 Gustaf VI Adolf, type 1 20 × 20 öre grey. Four booklets. One without markings, one with cylinder digit "1", one with whole cylinder digit "2", and one with divided cylinder digit "2". (Utrop ca € 29 / $34) postfrisk 300 300
Köp Klicka för foto 609K Sweden Facit Booklet H100A2 postfrisk, F 1800 (Utrop ca € 29 / $34) postfrisk 300
Klicka för foto 610K Sweden Facit Booklet H103 postfrisk, 1953 Flying Swans 20 × 20 Kr blue, glossy gum. Small part of cyls in the upper edge of the booklet. (Utrop ca € 67 / $79) postfrisk 700 700
611 Utgår
612 Utgår
Klicka för foto 613K Sweden Facit Booklet H211AIII postfrisk, 1968 Bildsten 10 × 10 Kr lilabrun, cyls 2. Superb. F 2700 (Utrop ca € 29 / $34) postfrisk 300 300
Köp 614K Sweden Facit Booklet H414 postfrisk, 1991 Europa CEPT 6 × 4 kr. Two booklets that are miss-cut straight through the stamps. (Utrop ca € 29 / $34) postfrisk 300
Klicka för foto 615K Sweden Facit Booklet H2479-82 postfrisk, SH 18, B1, and B2, both scarce! SH 18 B2 is a triple. (Utrop ca € 29 / $34) postfrisk 300 350
616FD Sweden Facit Slot-machine booklet HA5 postfrisk, 1957 Gustaf VI Adolf 5 × 15/5 öre red. RH (34), OH (ten), RV (five), and OV (four). Also HA 2, 1954 Gustaf VI Adolf type I 10 × 10 öre brown R (ten) and O (ten). Superb quality. F over 10.000 (Utrop ca € 77 / $90) postfrisk 800 1300
Klicka för foto 617 Sweden Facit Slot-machine booklet HA19A2 postfrisk, 1970 Swedish Art Forgings 2 kr. RT 6 x 3.5 mm. (Utrop ca € 38 / $45) postfrisk 400 400
Köp Klicka för foto 618K Sweden Facit Trial booklet postfrisk, Block of 14 stamps from proof (1937). (Utrop ca € 29 / $34) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 619 Sweden Facit Seal postfrisk, SvNf 1957–58 Christmas Seal in complete booklet of 50. VF and fresh, just a small stain on front. (Utrop ca € 29 / $34) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 620P Sweden Facit Seal postfrisk, SvNf 1951–52 Christmas Seal in complete booklet of 100. Very Fine condition. (Utrop ca € 29 / $34) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 621P Sweden Facit Seal postfrisk, SvNf 1952–53 Christmas Seal in complete booklet of 50. Very Fine condition. (Utrop ca € 29 / $34) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 622P Sweden Facit Seal postfrisk, 1912 Valkyria tuberculosis christmas cinderella stamps. Approx 1000 copies in sheets or sheet parts. (Utrop ca € 29 / $34) postfrisk 300