7530 objekt hittade, visar sidan 128 av 377

Restförsäljning Internationell auktion 361 + Anbudsauktion

Köp Foto Lot Beskrivning Status Utrop

Köp Klicka för foto 4389 Sweden Facit Official Tj26e used, 10/24 öre with EXCELLENT cancellation LINKÖPING 11.12.1889. (Utrop ca € 47 / $54) stämplad 500
Köp Klicka för foto 4390 Sweden Facit Official Tj26v3 used, 10/24 öre dark blue on yellow, with two dots instead of I in FRIMÄRKE variety (pos 29). Fresh copy. F 500 (Utrop ca € 28 / $33) stämplad 300
Köp Klicka för foto 4391P Sweden Facit Official Tj27 + 29 postfrisk, 1 + 4 öre vm krona. Båda i 50-block. F 1950 (Utrop ca € 38 / $43) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 4392 Sweden Facit Official Tj27-39 postfrisk, SET vm krona + streck(28). F 1850 (Utrop ca € 38 / $43) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 4393 Sweden Facit Official Tj27-39 postfrisk, SET vm krona + streck(28). F 1850 (Utrop ca € 38 / $43) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 4394 Sweden Facit Official Tj27-39 postfrisk, SET vm krona + streck(28). F 1850 (Utrop ca € 38 / $43) postfrisk 400
Köp Klicka för foto 4395 Sweden Facit Official Tj27-39 postfrisk, SET vm krona (13). F 1400 (Utrop ca € 28 / $33) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 4396 Sweden Facit Official Tj27-39 postfrisk, SET vm krona (13). F 1400 (Utrop ca € 28 / $33) postfrisk 300
Köp Klicka för foto 4397 Sweden Facit Official Tj27-39 postfrisk-ostämplad, SET vm krona (13). (Utrop ca € 19 / $22) postfrisk-ostämplad 200
Köp Klicka för foto 4398 Sweden Facit Official Tj27-39 ostämplad, SET vm krona (13). 6 serier. F 3.600 (Utrop ca € 28 / $33) ostämplad 300
Köp Klicka för foto 4399 Sweden Facit Official Tj27-39 ostämplad, SET vm krona (13) SET vm streck (15). Sju stycken serier av varje. F 5.810 (Utrop ca € 24 / $27) ostämplad 250
Köp Klicka för foto 4400P Sweden Facit Official Tj27-39 ostämplad, SET watermark crown (13). F 600 (Utrop ca € 9 / $11) ostämplad 100
Köp Klicka för foto 4401 Sweden Facit Official Tj27-39 used, SET vm krona (13). 19 serier. F 6.650 (Utrop ca € 66 / $76) stämplad 700
Köp Klicka för foto 4402 Sweden Facit Official Tj27-39 used, SET watermark crown (13). Five sets of each stamp. F 3.700 (Utrop ca € 38 / $43) stämplad 400
Köp Klicka för foto 4403P Sweden Facit Official Tj27-39 used, SET watermark crown (13). Several with beautiful cancellations. (Utrop ca € 19 / $22) stämplad 200
Köp Klicka för foto 4404 Sweden Facit Official Tj27-54 postfrisk-ostämplad, SET vm krona (13) och streck (15). Fyra kompletta serier. F 3300 (Utrop ca € 38 / $43) postfrisk-ostämplad 400
Köp Klicka för foto 4405K Sweden Facit Official Tj30-36vm used, 5–30 öre inverted vm crown short SET (4) + 2 stamps with carton paper. F 2380 (Utrop ca € 47 / $54) stämplad 500
Köp Klicka för foto 4406 Sweden Facit Official Tj31 used, 8 öre violett vm krona, tioblock. (Utrop ca € 24 / $27) stämplad 250
Köp Klicka för foto 4407 Sweden Facit Official Tj31v2 ostämplad, 8 öre violett vm krona på kartongpapper. Sällsynt och underprissatt variant. (Utrop ca € 24 / $27) ostämplad 250
Köp Klicka för foto 4408 Sweden Facit Official Tj32v1 ostämplad, 10 öre karminröd vm krona, otandat. (Utrop ca € 19 / $22) ostämplad 200